הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תלונה הוגשה ליועמ"ש כנגד גבי כנפו בחשד לזיוף הבחירות; כנפו: "סיפורי בדים"

אתמול, 14/11/18, הוגשה תלונה משלימה כנגד מר גבי כנפו לפתוח בחקירה בחשד לזיוף ו/או סיוע לשיבוש וזיוף הבחירות לראשות עיריית אשדוד. התלונה הוגשה בשם ד"ר אלי לחמני ועל ידי עו"ד דניאל כהן ועו"ד יוסי בן-דיין.

בתלונה, אשר נשלחה ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד אביחי מנדלבליט ולפרקליט המדינה עו"ד שי ניצן נטען, כי גבי כנפו עמד בראש קבוצת פעילים, פעל באגרסיביות העולה כדי אלימות לשבש את הבחירות ובכלל זה, כפי הכתוב בתלונה, שיבש את הבחירות בין השאר ברובע ז' בקלפיות 141 ו-286, שעה שנכנס לתוך השטח הסטרילי באגד הקלפיות.

עוד נטען, כי מר כנפו הפעיל עובדים בעירייה במסגרת הקמפיין ובכלל זה הסתייע בעוזרו מר שלומי כהן, שתועד מלווה אותו במהלך יום הבחירות ובכלל זה בקלפיות המצוינות לעיל, שעה שניסה למנוע צילום שיבוש הבחירות.  עוד נטען כנגד כנפו, כי תועדה כניסתו לקלפי כחבר ועדת קלפי שם נתן, ע"פ הטענה, אישור שלא כדין ותוך חריגה מסמכות לאישה להצביע עם צילום תעודת זהות בפלאפון.

עוד נטען בתלונה, כי "אין חולק, כי המפורט לעיל בנוסף לפגמים והראיות הראשוניות שהועברו בתלונה מלמדים, כי יש לקבוע בוודאות, כי עסקינן בסדרת מעשים פליליים, שפגמו בטוהר הבחירות ואמינותם פרי התארגנות אשר יש בהם להשפיע משמעותית על תוצאות הבחירות ולבצע "מחטף"…".

פרט לכנפו, הוגשה תלונה גם כנגד בכיר בעיריית אשדוד ובשבוע הבא, לפי המידע שהגיע ל'אשדוד היום', צפויים להגיש תלונות נוספות, ככל הנראה.

תגובתו של גבי כנפו:

"כנראה, שכאב הבחירות טרם התפוגג במטה לחמני, סיפורי בדים גם כשנכתבים על נייר מכתבים של משרד עורך דין אין בהם אלא דמיונות. לכשיחלוף הכעס מהתוצאות, יוכל לשוב לחיים נורמליים". 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.