תיעוד בלעדי: ראש העיר נפגש עם האסיר ג'קי בן זקן – תמונות מהאירוע אתמול

אתמול (07/01/18), בסביבות השעה 22:00 נצפה ראש העיר יחיאל לסרי ליד אולם האירועים "אטמוספירה" בעיר, כאשר הוא מלווה בעוזרו הנאמן שמואל דוד

מקורבים לשלטון דיווחו למערכת "אשדוד היום", כי ב"אטמוספירה", חגגה משפחת בן- זקן יום הולדת 70 לאם המשפחה.

בחגיגה, נכחו עשרות אנשים וביניהם גם האסיר המורשע ג'קי בן זקן, אשר בדיוק יצא לחופשה מהכלא.

קצת אחרי השעה 22:00, נצפה ראש העיר יוצא מהאירוע, כאשר הוא מלווה, כאמור, בעוזרו.

מה רבה הייתה ההפתעה כאשר התגלה, כי ראש העיר הגיע למקום ועזב לא באמצעות הרכב שלו, אלא ברכב של עוזרו. ייתכן ומדובר ביד המקרה.

הנוכחים במקום סיפרו, כי ראש העיר והאסיר ג'קי בן זקן שוחחו ביניהם בזמן חגיגת יום ההולדת. האם שוחחו על נושאים הקשורים לעיר?

כידוע לכל, ראש העיר נעל את לשכתו בפני הציבור מזה שנים ארוכות. תושבים רבים טוענים, כי ביקשו להיפגש עמו ונענו בשלילה או הופנו לגורמים אחרים במקום. ככל שידוע לנו, בלשכת ראש העיר לא קיימים ימי קבלת קהל, כפי הנהוג במקומות רבים.

האם ייתכן, כי ראש העיר מדיר את עצמו, לכאורה, מפגישות עם תושבים, אך מוצא זמן להתרועע עם ג'קי בן זקן, עת יצא לחופשה מהכלא?

ובכלל, מה רמת המוסר הבסיסית הנדרשת, לדעת הציבור, מנבחר הציבור מספר 1 שלנו בעיר?

האם תושבי העיר מוכנים לשאת את הסוגיה לפיה עושה רושם, כי ראש העיר, לכאורה, מעדיף לא להיפגש עימם אך לפגישות עם אסיר מורשע כן הוא מוצא את הזמן?

לאור האינטרסים הכלכליים הרבים שיש לבן זקן בעיר, האם ניתן להסיק, כי השניים שוחחו על נושאים עירוניים? כאלה העשויים להשפיע על הציבור בכללותו? או שמא מדובר בחברות, כפי שהצהירו לא פעם, כי קיימת ביניהם? ואולי האינטרסים כלל אינם חלק מחברות זו. אפשרות זו לחלוטין לא נשללת על הסף.

ההגעה של ראש העיר למסיבת יום הולדת פרטית של אמו של ג'קי בן זקן הינה חוקית לגמרי. לא קיים חוק, האוסר על ראש העיר להגיע למקום זה או אחר וגם לא נאסר עליו בשום צורה להיפגש עם אנשים, כולל מורשעים בדין או אסירים.

במקום האירוע, נכחו עשרות אנשים אשר הוזמנו להגיע באופן אישי. שמם שמור במערכת.

ללשכת ראש העיר הוצגו מספר שאלות בנושא וככל שתועבר תגובה בנושא, הרי שזו תפורסם במלואה.

 

אולי תתעניין ב...

שוב תאונת דרכים על שדרות הרצל

שדרות הרצל הפך לכביש דמעם מאז יצא פרוייקט רי ווי לדרך לפני כשנתיים מאז החלו …

שינוי גודל גופנים