הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > דעות ובלוגים > "תיארתי אותך חייל מוביל אבל לא את הבשורה המרה"|מאת: יצחק בן שטרית סב שכול

"תיארתי אותך חייל מוביל אבל לא את הבשורה המרה"|מאת: יצחק בן שטרית סב שכול

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

יצחק בן שטרית, סבו של הלוחם בן וענונו ז"ל, אשר נפל בסג'עיה באסון הנגמ"ש במהלך מבצע "צוק איתן", כתב הבוקר מילים מרגשות לכבוד ולזכר נכדו האהוב

 

"כך תיארתי אותך עוד לפני הגיוס שלך לצה"ל תיארתי אותך מגיע לבוש במדים. תיארתי אותך חייל מוביל מהשורה הראשונה, תיארתי אותך מגיע אליי ואני עומד לפניך בחיל ורעדה ומצדיע לך. תיארתי אותך מחבק את אימא ואבא עם יתר האחים והמשפחה, תיארתי אותך כפי שייחלתי לך שאתה תגיע לגדולות בצבא ובעם. כי אתה היית נחוש להילחם על הבית ולהגן על המולדת, תיארתי אותך שב הביתה ושמחים לראותך בריא ושלם, תיארתי לעצמי שהנה אני מתגאה בך ליד החברים והמשפחה, תיארתי הרבה דברים יפים וורודים… אבל את הבשורה המרה??? לקבל ראשון שאתה לא שב יותר,לא תיארתי ולא העליתי על דעתי שזה קורה לי! אבל בלכתך על קידוש השם והגנה על הבית והעם, הלכת גיבור של כולם ואני גאה בך נכד יקר ואהוב לעולם. תמיד! אבל באמת יום וליל דמותך וגבורתך מלווה אותי, איש חייל שלי! בן! אני אוהב אותך ומצדיע לך!!!"

 

יהי זכרו ברוך ובלבנו לעד !

בדוק גם...

צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר הרבה תום לב היה אתמול …

שינוי גודל גופנים