תושב אשדוד נחקר בלה״ב 433 בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין

משטרת ישראל סיימה חקירה בעניינו של תושב אשדוד (25), בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין ועבירות נוספות בקטינות בגילאי (9-13) ובגירות. החקירה נוהלה על ידי יחידה מבצעית 105 בלהב 433. 

החקירה הגלויה נוהלה במהלך החודש האחרון במהלכה נאספו ראיות כנגד החשוד שפעל, משך תקופה ארוכה, ברשת האינטרנט באמצעות רשתות חברתיות תוך שהוא מסתיר את זהותו ומתחזה לאישה צעירה.

החקירה החלה בעקבות דיווח של הורים למוקד 105 ובוצעה בשיתוף פעולה עם משרד הרווחה ולוותה לכל אורכה על ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

החשוד נחקר בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין באמצעות הרשת לרבות, אינוס, מעשה סדום, מעשה מגונה, הטרדה מינית, החזקת פרסום תועבה ובו דמות קטין, התחזות לאחר והעברת מידע כוזב במחשב. 

במהלך החקירה עלה, כי החשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו תוך שהוא מרצה עבודות שירות בתיק שנוהל נגדו בביצוע עבירות מין בקטינות באמצעות הרשת בשנים 2014-2015.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת מיום מעצרו ב-12 לדצמבר 2018 ומחר צפויה מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה להגיש נגדו הצהרת תובע.

משטרת ישראל תמשיך להיאבק בנחישות בתופעה החמורה של פגיעה מינית בקטינים דרך האינטרנט ותשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להביא לדין את העבריינים הפוגעים בגופם ובפרטיותם של קטינים ובכלל וקוראת לציבור לפנות למוקד 105 לדיווח על עבירות כלפי קטינים ברשת האינטרנט.

תמונה מתוך האתר pixabay

אולי תתעניין ב...

שחקנית חיזוק משמעותית לעמיר פרץ

חברת הכנסת לשעבר אורלי לוי החליטה להצטרף לחה״כ עמיר פרץ, יו״ר מפלגת העבודה, לצורך ריצה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים