הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תושבת רובע המע"ר לראש העיר: "קנינו בית במיליונים, היתושים הורגים אותנו, חסרי אונים מול העירייה"

תושבי רובע המע"ר פונים למערכת "אשדוד היום" ולא בפעם הראשונה. ראש העיר יחיאל לסרי הדיר את עצמו מקבלת החלטות שנוגעות למע"ר.

ההזנחה הקיימת במקום הפכה את הרובע, שהיה אמור להיות הכי יוקרתי בעיר ובוודאי נמצא באחד המקומות הטובים בעיר לרובע מוזנח, אתר בניה שלם שלא ראוי למגורים. ללא שטחים ירוקים, ללא מוסדות ציבור או שירות מינימלי לתושבי הרובע הפכו החיים ברובע המע"ר לבלתי אפשריים עבור התושבים.

ראש העיר יחיאל לסרי הדיר את עצמו מהחלטות ברובע המע"ר רק משום שרכש דירה בבניין מסוים ברובע. העובדה, שראש העיר רכש דירה ברובע לא צריכה למנוע ממנו להימנע מלקבל החלטות במקום כל כך משמעותי ומרכזי בעיר. כך יוצא, שהרובע נותר "תקוע" לגמרי והמפסידים הגדולים הם אנחנו, תושבי העיר כולה. שנאלצים לסבול מאתר בנייה בלתי נגמר ממש בלב העיר.

הדירו את עצמם מקבלת החלטות ברובע גם ממלא מקום ראש העיר- גבי כנפו; המשנה לראש העיר- מר משה בוטרשווילי ועוד חברי מועצה. איך אפשר לנהל את רובע המע"ר אם האנשים שנבחרו על ידי הציבור לא מסוגלים לקבל החלטות? ומה זה אומר על מה שבאמת קורה שם?

תושבת רובע המע"ר כתבה פניה למערכת אשדוד היום –

"הצמחייה הטבעית שיש לנו כמה מטרים מהבניין עם שועלים ומאגר מים בקיצור ספארי אבל היתושים בכמויות הורגים אותנו ואנחנו חסרי אונים אל מול כל הגורמים בעירייה וצפונה

יש מנהלת רובע שבראשה מר עיש שיודע מהעניין כבר שנה ולא הזיז אבן

תעזרי לי לפתור את הבעיה כבר בקרוב כי אנחנו חיים בסיוט".

כך כתבה תושבת רובע המע"ר ואנחנו מעלים את הסוגיה לסדר היום הציבורי במטרה לפתור אותה.

 

 

אולי תתעניין ב...

בשורה משמחת: לראשונה מאושפזים במחלקת קורונה פחות מ-20 חולים

בשורה מעודדת מגיעה הבוקר מבית החולים הציבורי ״אסותא״ אשדוד: לראשונה זה שבועות מספר החולים במחלקת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.