הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תושבת בת 70: ״זלזלו בנו בתקופת הקורונה ולא קיבלנו שום סיוע ושום יחס מהעירייה. ראש העיר אלוף בפרסום״

תושבת העיר, כבת 70, התקשרה הבוקר למערכת ״אשדוד היום״ ודיווחה על חוסר האונים בזמן תקופת הקורונה באשדוד: ״אפילו טלפון אחד לא קיבלנו מהעירייה ובטח לא עזרה. ראש העיר אלוף בפרסום אבל עשייה? לא הייתה, לדעתי. לא חסר לי דבר אבל להתקשר עכשיו ולשאול אותי על ״השירות״ של העירייה בזמן הקורונה, זה מנותק מהמציאות״

תושבת העיר, כבת 70, התקשרה הבוקר למערכת ״אשדוד היום״, וטענה, כי מעיריית אשדוד התקשרו אליה רק הבוקר לשאול אותה: ״כיצד היה השירות לדעתה בתקופת הקורונה?״

״זה פשוט לזלזל בתושבים לשאול אותנו, אזרחים וותיקים, שאלה כזו אחרי שלא דאגו לנו במילימטר אחד. אפילו תרופות שהייתי צריכה ללכת לקנות ויש לי כסף, נאלצתי להסתובב בכל העיר כדי לחפש ולמצוא כי נגמר בהרבה מקומות. אפילו בשביל לקנות לי עם הכסף שלי לא שאלו ולא התעניינו. מפרסמים הרבה יותר ממה שעושים ואנחנו לא קיבלנו שום יחס ובטח לא שום עזרה״, אמרה הגברת.

בתקופת הקורונה, גדשו את עמודי הפייסבוק של העירייה תמונות ממסעות ״חלוקת מזון״, שבוודאי היו. השאלה היא: באיזו תדירות ובאילו כמויות? האם העירייה אכן מוכנה לזמן חירום? האם כלל האזרחים הוותיקים המתגוררים בעיר קיבלו סיוע?

רבים העידו, כי סייעו להוריהם בתקופת הקורונה במטרה לשמור על בריאותם. הדבר מבורך ומחויב המציאות. עם זאת, לא לכל מבוגר בעיר יש ילדים שיכולים לסייע או שמתגוררים בעיר והרבה פעמים, הדבר פשוט איננו אפשרי וכאן התפקיד של הרשות המקומית להגיע, לאתר את הבעיות והצרכים ולסייע.

תמונה מתוך pixabay

3 תגובות

  1. הקומבינה האשדודית

    כל הנבחרים ובראשם המנותק מהקומה החמישית, נכשלו כישלון מהדהד בטיפול בשפעת הקורונה.
    עוד 3 שנים לעשות מהפך…די נמאס מיח"צנות…וקומבינות.
    נחשב מסלול מחדש…אבל לגמרי חדש !

  2. אמא שלי ניצולת שואה בת 82 לא היה חסר לה דבר בתקופת הקורונה שכולם היה בבתים .. לא כי עיריית אשדוד פנו אליה לשאול לשלומה , אם חסר לה משהו .. אם צריכה עזרה במשהו.עיריית אשדוד התקשרו רק לפני כשבוע ,חודשיים אחרי שהיה עוצר ותקופת הקורונה התחילה.אז אתם שואלים איך היא הסתדרה.. למזלה יש לה אותנו הילדים שעשינו הכל בשבילה .. קניות אוכל , קניית תרופות , הכנת אוכל .. ודאגנו לכל מחסורה…לאמא שלי יש גם חברה בת 80 שגם אליה מהעירייה או מהרווחה אף אחד לא התקשר בתקופת הקורונה… האם הם היו המקרים הבודדים שפספסו אותם ? או שרבים אחרים בני גיל הזהב לא קיבלו טלפון מהעירייה והרווחהלשאול לשלומם ? מה עשו אותם קשישים שלא היתה להם עזרה מהילדים ?

  3. כל כך לא נכון, היתי בשוק על כל העזרה מצד בעיריה. פעלו בצורה מדהימה בכל נושה כל כך המין סיוע. אני לא בדיוק מחבבת את עירית אשדוד כי זה נושה אחר. אבל זו האמת עירית אשדוד עשו כל מה שצריך כדי לסיעה. שאפו עירית אשדוד !! תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.