הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תושבי רובע המרינה מביעים תמיכה באלי לחמני לראשות העיר

אלי לחמני, המועמד לראשות העיר, ממשיך במלוא המרץ לפעול בשטח ועורך חוגי בית מדי ערב. בכך, הוא עונה על צרכים משמעותיים ביותר אצל התושבים ובהם: הקשבה, הכלה ומתן מענה לשאלות

נראה, כי לחמני לא בוחל בשום זירה ומשקיע הן בזירת הרשתות החברתיות באינטרנט: פייסבוק, אינסטגרם בעיקר; והן בשטח. הוא מקפיד לפגוש את התושבים במפגשים פנים אל מול פנים ולא מדלג על שום שאלה שנשאל, אף אם התשובות לא תמיד מעודדות. לפי מידע שהגיע למערכת, התחושה של הנוכחים היא שהתשובות תמיד ישימות וכנות. אולי זה מה שמחפשים תושבי העיר ממנהיגים?

תמונה מתוך חוג בית ברובע המע"ר:

הסקרים בהם אוחז לחמני מעודדים מאוד בוודאי אותו, ולא פחות חשוב, את הפעילים שבסביבתו להתמיד ולהוביל לשינוי בעיר.

לחמני היה הראשון לקרוא לכל המועמדים לצאת לסקר משותף ולהתאחד סביב המועמד המוביל אך, ככל הידוע למערכת 'אשדוד היום', נכון לעכשיו, חיבור לא נראה באופק. שלושת המועמדים : לחמני – גלבר – כצנלסון – טרם הבשילו לכדי  הסרת מועמדות ואולי נכונה התפיסה הקוראת לכולם לשפר עמדות, לעשות כל מאמץ לגרוף את הכמות המקסימלית האפשרית של הקולות ורק אז אולי יבשילו התנאים להתאחד כולם ביחד.

לצד חיבורים פוליטיים טובים שיש ללחמני ועבודת מטה רצינית ביותר, יש את הכמיהה של תושבי העיר למנהיגות אחרת, שונה, הגונה ומקצועית. כפי הנראה בשטח, לחמני אכן עונה על הדרישות. האם לחמני יהיה ראש העיר הבא? התשובה כרוכה באחוזי ההצבעה. ככל שיהיו אחוזי הצבעה גבוהים יותר, כך ללחמני יהיה הסיכוי להתברג בהנהגת העיר. בבחירות האחרונות, אחוזי ההצבעה עמדו על 52% ללא יום חופש; לכנסת אחוזי ההצבעה הינם מעל 70% הואיל ויש יום חופש (שבתון), מה שמרמז לנו על מעורבות פוליטית ומודעות גבוהה של תושבי אשדוד בכל הנוגע לבחירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.