הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > פניות לראש העיר > תושבים זועמים: "אפילו מר כלב זוכה להיכנס ללשכת ראש העיר ואנחנו לא"

תושבים זועמים: "אפילו מר כלב זוכה להיכנס ללשכת ראש העיר ואנחנו לא"

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

אתמול, הפתיע ראש העיר את עוקביו, עם סרטון משעשע בעמוד הפייסבוק שלו, בו הוא מזמין את תושבי העיר למסיבת יום ההולדת של 'מר כלב' בפאב השלומפר

סרטון, במהלכו רואים את מר כלב נכנס ללשכתו של ראש העיר, מתיישב עליו וזוכה לברכה וחיבוקים חמים מראש העיר.

חלק מתושבי העיר שצפו בסרטון לא ידעו אם לצחוק או לבכות, שכן כניסתו המתועדת של מר כלב ללשכתו של ראש העיר, מהווה סקופ בפני עצמו, כידוע, לשכתו מבוצרת בפני תושבי העיר הפשוטים מזה כעשור ופתאום לזכות בהצצה ללשכה השמורה בעיר, היוותה סקופ בפני עצמו.

תושבים אחרים הלינו כך, שאפילו מר כלב זוכה להיכנס ללשכה של ראש העיר, בעוד הם, עם בעיות וסוגיות מהותיות לראש העיר, לא זכו לפגוש אותו באופן אישי אפילו לא פעם אחת.

נקודה נוספת חשובה, מעבר לשפת הגוף שעלולה להעיד על כך שראש העיר לא ממש אוהב כלבים, היא החלטת העירייה בשלהי 2015, לפיה כלבים לא מורשים להיכנס לחופי הים בעיר. יעידו על כך לא מעט תושבים, שנכנסו עם כלבם הפרטי, וקיבלו קנסות של ממש מהפקחים העירוניים בגין עבירה על חוק העזר. מישהו אמר צביעות?

האם מר כלב מגויס לטובת הקמפיין של ראש העיר? תושבי העיר מאסו במה שנראה, כריבוי גימיקים, אשר נדמה כאילו מנסים לחפות, לכאורה, על עשיה בלתי מספקת בקדנציה הנוכחית.

מתוך עמוד הפייסבוק של ראש העיר:

בדוק גם...

צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר הרבה תום לב היה אתמול …

שינוי גודל גופנים