הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תודה לך, דוקטור: עובדי שירותי בריאות כללית מתנדבים ביום המעשים הטובים

עובדי שירותי בריאות כללית אשדוד עושים מעשים טובים לקהילה באשדוד

הבוקר, יום שלישי, 2 באפריל, לבשו הרופאים, האחיות, הרוקחים ועובדי המינהל בכללית אשדוד בגדי עבודה וחולצה של יום המעשים הטובים והחלו בעבודות צביעה, תיקונים, התקנת תאורה וגינון בשני מתקנים בעיר אשדוד שנזקקו לכך: אגודת ניצן לקידום אנשים עם לקויי למידה והאגודה לבריאות הציבור שמעניקה שירותי שיקום תעסוקתיים לאוכלוסיות מיוחדות. במהלך הצביעה אף פגשה נציגת ניצן את הרופאה שמטפלת בנכדיה במרפאת כללית במרכז הרפואי החדש באשדוד.

סרטון עובדי הכללית מתנדבים ביום המעשים הטובים – בלחיצת כפתור כאן

חבימים האחרונים יצרה רינה בן יוסף, מנהלת אדמ' של מינהלת אשדוד, קשר עם מנהלי האגודות על מנת להגיע עם מתנדבים רבים של כללית, ביניהם רופאים ואחיות, על מנת להפוך את המתחמים לחדישים ונעימים יותר עבור האנשים שמגיעים לטיפול. "הפניה שלנו נענתה בהתרגשות רבה בקרב נציגי האגודות ואנחנו הגענו הבוקר עם התלהבות ורצון טוב לעשות טוב", היא הסבירה. הצוותים צבעו את כל החדרים במתחמים, עשו תיקונים, התקינו תאורה חדשה, מילאו ציפויים לדלתות ולבסוף – שתלו זרעים ושתילים בגינות הירק.

סרטון עובדי הכללית מתנדבים ביום המעשים הטובים – בלחיצת כפתור כאן

סמדר, נציגת אגודת ניצן, אמרה בהתרגשות כי עובדי כללית אשדוד מגיעים כל שנה על מנת לחדש את המתחם ולהפריח בו רוח טובה והילדים מגיעים ורואים חדש בעיניים וצמחיה פורחת בגינה. "בהזדמנות זו אני גם סוגרת מעגל כי ד"ר סופיה גרמן המופלאה שהגיעה להתנדב היא רופאת הילדים של נכדיי והמסירות והשירות האדיבים שלה הם מדהימים. אז תודה רבה לך דוקטור….".

קרדיט צילום: אופיר לוי, כללית.

סרטון עובדי הכללית מתנדבים ביום המעשים הטובים – בלחיצת כפתור כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.