הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תגובת עו"ד דניאל כהן המייצג את תושבי העיר בתביעה הייצוגית בעניין פרויקט התחבורה: "קבוצה מצומצמת נטלה לעצמה את החירות להעביר את העיר ניתוח שספק אם היה צורך בו"

בכתבה שפורסמה אתמול, בעניין בקשת הפרקליטות לדחות על הסף את התביעה הייצוגית שהוגשה על ידי מספר תושבים בעיר בגין פרויקט התחבורה בעיר, התקבלה במערכת "אשדוד היום" תגובתו של עורך הדין דניאל כהן, אשר ייצג את התושבים בתביעתם. זו לשון התגובה:

בסמוך לאחר הפרסום בעיתונות התקבלה התגובה במשרדי . טרם עיינתי בה, כך שאני למד מפניות התקשורת על תוכנה לכאורה. התביעה נשענת על אדנים משפטיים איתנים ודי בבקשת הנתבעים לקבל  החסינות מפני התביעה כדי ללמד שגם הם שותפים להערכה זו.

קבוצה מצומצת נטלה לעצמה את החירות להעביר את העיר ניתוח מקום שספק אם היה צורך בכך מאחר והעיר אשדוד לא סבלה מבעיה כלשהי וזו סוגיה שצריכה להבדק.קבוצה מצוצמת נטלה לעצמה חירות במחטף ובניגוד להוראות החוק לשנות את תוכנית המתאר לתחבורה ולהנחית על תושבי העיר והסביבה תוכנית פוגענית שגרמה וגורמת לסבל רב ולפגיעה בפרנסתם של רבים כמו גם בזכויות יסוד. צר לי שהנתבעים חשים נפגעים ״מהסגנון״ אולם אין דרך אחרת לתאר את העניין ואני דוחה את טענתם וגלגול העיניים העולה מהטענה המופנית כלפי התובעים מדוע לא פנו תחילה לרשויות שפעלו רחוק מעין הציבור וידיעתו. אנחנו גאים לייצג את עניינם של תושבי העיר והסביבה וסומכים על השופטים בבאר שבע.תגובתנו תוגש כדבעי.

פרקליטות מחוז דרום הגישה בקשה לדחות על הסף את בקשת התביעה הייצוגית בנושא פרויקט התחבורה "RE-WAY"

 

אולי תתעניין ב...

המטח האחרון: נפילה בשטח פתוח באשדוד

״עלות השחר״, היום השלישי- אזעקה בשעה 15:20 ברחבי העיר, יירוטים באוויר על ידי סוללת כיפת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.