הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שר החינוך חה״כ הרב רפי פרץ בביקור באשדוד: משבח את פעילותו של ד״ר יחיאל לסרי ביצירת קואליציה רחבה בעיר

שר החינוך חה״כ הרב רפי פרץ ביקר היום באשדוד, שוחח עם ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי ושיבח אותו על התנהלות העיר מאז הבחירות האחרונות והאחדות שהצליח לייצר ד״ר לסרי בקואליציה רחבה, הכוללת חרדים ונציגי עולים חדשים לצד וותיקים גם יחד

החשש הכבד מבחירות סבב ג׳ נמצא בלבם של רבים בקרב הציבור ובוודאי במערכת הפוליטית. הרב רפי פרץ הגיע לבקר היום באשדוד וביקש לשבח את ד״ר לסרי על הצלחתו באיחוד השורות בעיר וביצירת קואליציה רחבה של חרדים ונציגי עולים חדשים, לצד וותיקים.

להלן התייחסותו של חה״כ הרב רפי פרץ בנושא היום (שלישי):

אשדוד צריכה להיות המודל לאחדות לאומית.

היום ביקרתי באשדוד. פתחתי את היום בשיחה עם מפקחים ומפקחות של מחוז דרום במשרד החינוך שם דיברתי על מנהיגות ומצוינות בחינוך.
המשכתי לפגישה עם יו״ר סניף הבית היהודי בעיר, מר יוסי שטרית – אנו הולכים למקסם את הכוח של הציונות הדתית בעיר. זה יקרה בחיבור הכוחות ובעבודה קשה בשטח. לאחר מכן המשכתי לשיחה בפני תלמידי ישיבת הסדר ״נווה דקלים״ בעיר.

אבל מבחינתי גולת הכותרת השיחה המשמעותית שהייתה לי עם ד״ר יחיאל לסרי ראש העיר הנמרץ.

הוא סיפר שלפני שנה, במערכת הבחירות האחרונות לראשות העיר, האשימו אותו במהלך הקמפיין שהוא יהפוך את העיר לחרדית. הכפישו אותו ללא סוף. מאבקי השבת היו על חשבון העיר.

לסרי ניצח את הבחירות והדבר הראשון שהוא עשה זה לכנס קואליציה רחבה.

בעיר השישית בגודלה בישראל, עם אוכלוסיות שונות ומגוונות, ועל אף מה שהאשימו אותו הוא התעלה מעל המחלקות וידע לאחד את השורות חזרה.

לסרי ואשדוד, מבחינתי, מהווים מודל לחיקוי. אנחנו בפוליטיקה הארצית צריכים ללמוד מהם.

תמונה מתוך עמוד הפייסבוק של הרב רפי פרץ:

קרדיט צילום: יוסי איפרגן

יו״ר סניף הבית היהודי באשדוד, מר יוסי שטרית, נכח בביקור חבר הכנסת פרץ בעיר והביע רצון וכוונה להשיג 2 מנדטים במועצת העיר בבחירות אשר תתקיימנה בעוד כארבע שנים מהיום.

תגובה אחת

  1. 2 הזויים מעופפים מצא מין את מינו. אבק היסטורי בקרוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.