שרת המשפטים והבית היהודי תומכים בסיעת 'אופק חדש' בראשות עו"ד אייצ'לותם מסלה

לצד תמיכתה של השרה איילת שקד ברשימת 'אופק חדש' לבחירות הקרובות, התבטאה שקד בנושא השבת באשדוד: ""אסור לשנות את הסטטוס קוו באשדוד באופן חד צדדי מבלי שתהיה הידברות קודם". זכורה לכולנו התבטאותה ברדיו, בזמן מחאת השבת, בה אמרה, כי האכיפה באשדוד איננה קשורה לחוק המרכולים, וכי תושבי העיר אשדוד צריכים לעשות את בחירתם בקלפי.

סיעת אופק חדש בראשותו של עו"ד איצ'לותם (אייצ'ו) מסלה צוברת תאוצה: שרת המשפטים איילת שקד והבית היהודי הכריזו על תמיכתם בסיעת אופק חדש למועצת העיר ומועמדים לראשות העיר נפגשו עם עו"ד מסלה.

שרת המשפטים איילת שקד אף תגיע במוצאי שבת לאשדוד, במטרה לתמוך בעו"ד אייצ'לותם מסלה ותהיה אורחת הכבוד בכנס תמיכה של סיעת 'אופק חדש', שיתקיים במוצאי שבת הקרוב (ה-13.10) בשעה 19:30 באולם האירועים ELEVEN.

"נשמח לראותכם איתנו בתהליך ההיסטורי שאנחנו מובילים בכדי להוביל שינוי ראוי ונכון עבור תושבי השכונות ואלה שקולם לא נשמע", אומר עו"ד איצ'לותם מסלה לקראת הכנס . לדבריו, "בחירת האולם מרמזת על עוצמת הרשימה ועל גל התמיכה שסוחף את תושבי השכונות הוותיקות ואת יוצאי אתיופיה שכמהים שיהיה להם סוף סוף קול שידבר בשמם במסדרונות העירייה".

בימים האחרונים מספר מועמדים לראשות העיר ביקשו להיפגש עם ראש הסיעה עו"ד מסלה שכבר נפגש עם חלקם. המשמעות היא, כי הם לוקחים את סיעת אופק חדש ככוח עולה ומשמעותי במועצת העיר שתיבחר בסוף החודש. השרה שקד הביעה בתקשורת את עמדתה להידברות בין האוכלוסיות השונות בדיוק כמו עו"ד מסאלה.

 

אולי תתעניין ב...

שריפה ברחוב אבן גבירול

צוותי כיבוי מתחנת אשדוד יצאו לטיפול בשריפה בבנין בן 2 קומות ברחוב אבן גבירול .הדיווח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים