הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שרון מרק מגיעה לועידת ההיי-טק החרדית| על הסטייל אמונה: מיקי ארביב

שרון מרק, סגנית ראש העיר, ייצגה את העיר אשדוד היום |(רביעי) בועידת ההייטק החרדי אשר התקיימה במלון ולדורף בירושלים. על הועידה הייחודית ועל הסטייל שעטף את המשלחת האשדודית כאן בכתבה

שרון מרק סגנית רה״ע התארחה היום בועידת הייטק החרדי אשר התקיימה היום במלון וולדוף אסטוריה בירושלים. בועידה השתתפו בכירי המשק הישראלי העסקי והייטק ובין שותפי הכנס גם ״האחים גלובל״ אשר מפעילים בשיתוף עיריית אשדוד את ההאב החרדי הראשון בעיר לקידום יזמים במסחר מקוון.

״האב״ הוא חלל משרד משותף הפועל לפי השכרה לזמן קצר או ארוך.

מרק אמרה היום ל״אשדוד היום״: ״חזון אגף התעשייה לעיר הכולל הרחבת גיוון מקורות התעסוקה באשדוד, גיוס חברות טכנולוגיה לפארק הייטק החדש והכשרת תושבים ובעלי עסקים למקצועות טכנולוגיים ולפלטפורות דיגיטליות עירוניות חדשות״.
במסגרת הועידה, נפגשה מרק עם אראל מרגלית ויזמים חרדים מהארץ וחול לבחינת שיתופי פעולה עם אשדוד ולחיזוק סצנת ההייטק לנשים חרדיות באשדוד.

השוס האמיתי של הועידה

מבלי להוריד בחשיבות הגבוהה של הועידה, היה קשה שלא להבחין בסטייל האלגנטי, שהפגינו מרק ביחד עם העוזרת האישית שלה שירן פרץ ומעצבת האופנה המוכשרת מיקי ארביב. על העיצוב ו סטיילינג אמונה מיקי ארביב, האחת והיחידה. ארביב הייתה עד לפני כשלושה חודשים בתפקיד העוזרת של מרק אך החליטה לחזור לאהבתה הגדולה, עיצוב אופנה ועכשיו, כאשר כולנו נחשפים לעבודות המיוחדות שלה, קשה באמת להבין מדוע לא עסקה בזה כל העת.

ארביב ידועה בסטייל המיוחד שלה ואפשר לשים לב לחליפות ולשילובים החורפיים האלגנטיים שנראו היום על שלוש חברות המשלחת האשדודית בירושלים. אין ספק, שההגעה לועידה החשובה מצויידות במיטב החליפות, בוודאי עוררה את תשומת לבם של הנוכחים לטובה ולא מן הנמנע שאף סייעה להגעה עתידית של הייטק לעיר שלנו.
ארביב ,כמו תמיד, הפגינה כישרון גדול, לא היססה לרגע וניצלה את ההשתתפות בועידת ההייטק החרדי 2020 כדי ללבוש ולהלביש בחליפות חורף מושלמות. ל״אשדוד היום״ נודע, כי ארביב כבר הספיקה לקשור קשר עם מעצבת חרדית, שאהבה מאוד את העיצובים של ארביב ובקרוב אנחנו נראה שיתוף פעולה מעניין. אהבנו.

2 תגובות

  1. מה עושה החתולה שרון מרק חוץ מלהגיע לכנסים ולהצטלם לעיתונות ???

  2. שרון אלופת השרלטנית , היפוקרטית מוסמכת.
    אדם מגעיל ג'ו פרצופי,כולה נופת צופים מזוייפת. איכס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.