הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי
יו״ר פורום סניפי הליכוד בארץ: שלמה פורטל

שלמה פורטל, יו״ר פורום סניפי הליכוד ביחד עם ראשי הסניפים קוראים לאביגדור ליברמן לחזור הביתה לליכוד

כיממה לפני פקיעת המנדט וההחלטה הבלתי נמנעת ללכת לבחירות בפעם השלישית השנה, קראו ראש הסניפים בראשותו של יו״ר פורום ראשי הסניפים הארצי שלמה פורטל, בקריאה נרגשת: ״ליברמן, חזור הביתה״

פורטל שיתף אותנו בפעילות שנעשו בשטח בשבועות האחרונים: ״בדקתי את השטח היטב. הופתענו ושמחנו מאוד לגלות ש90% מראשי הסניפים תומכים בבנימין נתניהו לראשות הממשלה. פורום ראשי הסניפים קוראים לאביגדור ליברמן לחזור הביתה ומחכים לכנס של ראשי הסניפים ביחד עם ליברמן, בכל עת שיקבע.

״אני אדאג לעשות בשביל ליברמן כנס של אהבת חינם, ביחד עם כל ראשי הסניפים שאיתם אני נמצא בקשר רציף וטוב״, אמר פורטל ובדבריו, סיכם את הרצונות של מרבית האזרחים במדינת ישראל, הצורך ב״אהבת חינם״.

פורטל ממשיך: ״ברצוני להודות למיקי זוהר, יו״ר סיעת הליכוד, על המעורבות שלו בעניין הזה ועל זה שהוא דרבן אותי לכנס את ראשי הסניפים לטובת ראש הממשלה, בנימין נתניהו. זוהר התאמץ מאוד בעניין הזה והצליח״.
לפי מה שפרסמנו בעבר, הכנס של כל ראשי הסניפים באשדוד ייערך בקרוב, לפני הבחירות.

ש: שלמה (פורטל), מי מעוניין שאביגדור ליברמן יצטרף לשורות הליכוד?


ת: ״שוחחתי עם 75 ראשי סניפים, בתור יו״ר פורום סניפים של הליכוד הארצי. בינתיים, אנחנו ממתינים להחלטה אם יהיו או לא יהיו בחירות והתקווה היא, שליברמן אכן ייענה לבקשותינו ויצטרף לליכוד, זה הבית שלו ואנחנו מחכים לו״.

ש:בתור יו״ר פורום הסניפים בארץ וחבר מרכז ותיק, האם יש לך היכרות מוקדמת עם אביגדור ליברמן?


״בוודאי. אני עבדתי עם איווט במשך שנים, עוד כשהיה מנכ״ל הליכוד. ליברמן הוא אדם משכמו ומעלה, מדבר ומתנהג בגובה העיניים, אצלו מילה זו מילה. ראשי הסניפים מאוד רוצים את אביגדור ליברמן בליכוד. מאוד אוהבים אותו. אני קורא לו, בשם ראשי הסניפים, שאיתם שוחחתי אישית וסיכמתי איתם על הכנס של נתניהו ובמקביל, אנחנו כולנו ביחד קוראים לליברמן לחזור לליכוד. אי אפשר לשבור את הכלים, כי אתה פוגע בכולנו״.

פורטל עבד עם ליברמן שנים רבות והוא אומר לנו הערב: ״אני מאוד מעריך את ליברמן. יש לו במשפחה שלו אנשים דתיים והוא לא שונא דת, להיפך. בתור יו״ר פורום ראשי הסניפים, אנחנו קוראים לליברמן לחזור לליכוד. אני מוכן לעשות כנס עם ליברמן, אחרי שהוא יצטרף לליכוד. כולם יביעו בו תמיכה מלאה. אנחנו לא רוצים שיתעקש ויפגע בכל החברים, שעלולים להפוך מאוהבים לשונאים. אנחנו כולנו מעריכים אותו ורוצים שתוקם ממשלת ימין שהוא יהיה חלק משמעותי ממנה״.

ש: מדוע ההתחברות של ליברמן לליכוד חשובה לכם כל כך?


״לסחוב את המדינה לכל ההוצאות הכלכליות של בחירות נוספות? זה יהיה חורבן. בבית החולים אין מיטות ועל בחירות ישפכו כספים? גם מבחינה נפשית יהיה קשה לאנשים לשאת בחירות שלישיות בשנה אחת. יש לליברמן את ההזדמנות להוציא את מדינת ישראל מהמצב הפוליטי הזה״.

ש: שלמה, אתה הצהרת על תמיכתך בבנימין נתניהו להמשך כהונה כראש הממשלה של מדינת ישראל, אתה איתן בדעתך ואפילו הצלחת לגרום לפעילים מרכזיים בתנועה ללכת איתך בנושלא הזה


״נכון להיום, האדם במקום הנכון לתפקיד ראש הממשלה זה בנימין נתניהו. הוא קיבל את הסגולה הזאת משמיים, כל היתר לא מעניין אותנו. לעת הזאת, הוא האדם הנכון במקום הנכון. אין לנו מנהיג בקנה מידה כזה בינלאומי. נשיא ארה״ב, נשיא רוסיה כולם מכבדים אותנו אז היום להמר על המדינה?אי אפשר לקחת סיכונים כאלה גדולים.אנחנו קוראים לליברמן לליכוד ולחבור לממשלת ימין״.

קריאתם המעניינת של ראשי הסניפים לליברמן לחבור לליכוד עשויה להיות המכריעה בהחלטה להיענות לקריאה הנרגשת המשטח וכן להקים ממשלת ימין בימים מאתגרים אלו. נמשיך לעקוב.

אולי תתעניין ב...

מנכ״ל אסותא עם תחזית אופטימית לקראת פסח

מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד ד"ר ארז ברנבוים בתחזית אופטימית לחג הפסח: "בקצב הזה תוך …

תגובה אחת

  1. קיבל את הסגולה משמיים? ממש שבתאי צבי המודרני… רמת עסקני הליכוד ממריאה לביבים- האדמור ביבי הצדיק הנסתר ושליחו של הבורא
    ועם אלה לך תעשה ממשלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.