הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שלושה קטינים תקפו נהג שהעיר להם על אופן נהיגתם

שלושה קטינים תושבי אשדוד שרכבו על קטנועים, תקפו השבוע נהג (46) בכביש לאחר שזה העיר להם על אופן נהיגתם. בפעילות בלשי המשטרה אתמול הם אותרו ונעצרו לחקירה. היום (ד') בצהריים הוארך מעצרם בבית המשפט

ביום שני השבוע, בשעות הערב, הותקף נהג רכב סמוך לחוף הקשתות באשדוד לאחר שככל הנראה העיר שחבורת צעירים בעת שרכבה על גבי קטנועים סמוך אליו. לא הרחק משם, בעת שעצר את רכבו בעקבות עומס תנועה, ירדו החשודים הצעירים וניגשו לעברו כאשר אחד מהחשודים החל מסב נזק לרכבו של הקורבן וצועק לעברו לצאת מרכבו. הקורבן יצא מרכבו בניסיון לצנן את האווירה אך אז החל מותקף על ידי הצעירים החשודים, כשקסדות על ראשיהם, וגרמו לו חבלות בפניו ובגופו. אזרחים שהבחינו במעשיהם החלו צועקים לעברם ורק אז חדלו החשודים ונמלטו.

אתמול בשעות הבוקר הגיע הנהג שהותקף ומסר עדותו בתחנת המשטרה. בעקבות עדותו החלה חקירה ופעילות מודיעינית בניסיון לאתר את החשודים במעשה. במסגרת פעילות משטרתית זו, הצליחו אתמול בשעות אחר הצהריים בלשי המשטרה לשים ידם על שלושה צעירים בגילאי 17-16 והם נעצרו והועברו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר שבסיומה נכלאו, וכאמור היום בצהריים הוארך מעצרם לטובת המשך פעולות החקירה.

"נמשיך לפעול בכל דרך יצירתית שתביא לאיתורם של חשודים הפוגעים בביטחון הציבור על מנת להביאם לדין", נמסר מהמשטרה.


קרדיט דוברות המשטרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.