הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שלב הברכות: בזמן שכולם היו עסוקים בדיבורים-בוטרשווילי עבד והביא מנדט

משה בוטרשוילי החליט להתעסק בעבודה תכל׳ס בשטח במקום בדיבורי סרק. ההתנהלות הנכונה שלו הביאה לו את המנדט לכהן פעם נוספת כחבר מועצת העיר

 

נוכחותו הפעם של בוטרשוילי במועצת העיר כלל אינה ברורה מאליה ואולי אפילו מפתיעה. אחרי קדנציה לא פשוטה בעבורו, כשהוא חולה וחלש, הצליח בוטרשווילי להתרומם והצליח להכנס למועצת העיר.

מה אפשר לבוטרשווילי להכניס מנדט?

התנהלות נכונה. במקום לפזר דיבורי סרק, החליט בוטרשוילי לפעול ולהעיר את השטח שלו. הוא מכיר היטב את קהל המצביעים שלו ולכן היה עסוק בפניה ישירה אליהם, במקום בפניה כללית שלא היתה מועילה לו. צוות קטן ואיכותי סביבו, הביא לו את המתוקה.

 

לא נצמד ללסרי ולא הצהיר על תמיכה בו.

בוטרשוילי אומנם מחובר היטב כבר שנים ליחיאל לסרי, אבל זיהה, כי הפופולריות שלו בקרב הציבור הולכת ופוחתת והחליט להתמקד בעצמו ובמה שיש לו להציע לקהילה שלו. חכם? מאוד!.

לעומתו, היה מי שדווקא כן נצמד ליחיאל לסרי – אפרים מיכאלי. ככל הנראה, חברי הקהילה אהבו פחות את המהלך והחליטו ללכת על המוכר, הידוע והאהוב, שכן מיכאלי הבטיח אומנם אלטרנטיבה אבל בפועל בחר בקיים וזה היה הרס משמעותי של הקמפיין שלו.

כך כתב בוטרשווילי בשעה האחרונה:

ערב טוב משפחת פז! חיכיתי וידעתי שנגיע לרגע הזה, לרגע שבו אני אוכל לומר לכם בגאווה גדולה, חברים עשינו את זה!!! ת-ו-ד-ה! תודה על האמון, תודה על התמיכה, תודה שהייתם שם והוכחתם שאם רק נרצה, אין זו אגדה. לכל התומכים, הפעילים, אנשי המטה, לפנטהון היקר, ידידי ושותפי שייצעד לצידי במשך 5 השנים הקרובות יחד עם הנבחרת המשובחת שזכיתי בה. לחברים, למכרים, ולמשפחה שלי. בהזדמנות זו, מאחל הצלחה גדולה לידידי היקר ד"ר יחיאל לסרי על בחירתו לקדנציה נוספת כראש העיר. אסכם במשפט אחד ואומר: "קרוב ה' לכל קוראיו, לכל אשר יקראוהו באמת" תודה לך אבא שבשמיים.

 

תמונה מתוך עמוד הפייסבוק של משה בוטרשווילי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.