הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שיקאגו בגן העיר- ירי, ניסיון חיסול וטעות בזיהוי| הסיפור המלא

מאיר זרביב קבלן תמ״א מוכר בעיר, הוא האיש שלעבר רכבו נורו אתמול קליעים במה שנראה כירי אזהרה או ניסיון חיסול. בירור קצר של מערכת ״אשדוד היום״ העלה, כי ככל הנראה מדובר בטעות בזיהוי. עו״ד דניאל כהן, תושב המע״ר, עד שמיעה לירי: ״קורא לראש העיר ולמפכ״ל המשטרה להכריז על טיפול בטרור הפלילי בטרם יקרה הרע ביותר וייפגעו נשים, ילדים ונוער״

אמש, בשעות הערב המוקדמות, בגן העיר באשדוד, בשעה שהמקום היה הומה במשפחות ובילדים, פילחו את האוויר מספר יריות, שנורו בסמוך לקפה ״גרג״, לעבר רכב מסוג אאודי שחורה. בסמוך לאחר מכן, נראה במקום מר מאיר זרביב, קבלן תמ״א מוכר בעיר, המעורב במספר פרויקטים בעיר. זרביב ישב ברכבו והמתין לבת זוגתו, שתצטרף אליו לנסיעה. ״המתנתי ברכב, שוחחתי בטלפון ופתאום שמעתי ״בום״, לא הבנתי מה זה, חשבתי אבן. ניתקתי את השיחה וירדתי לבדוק מה קורה. מישהו עבר לידי ואמר לי שאדם על אופנוע עבר וירה לי על הרכב. המשטרה הגיעה ומצאה את הקליעים על הרצפה. זו טעות בזיהוי״, אמר זרביב.

קיים חשש ממשי, לפיו משפחות וילדיהם עלולים להפגע מניסונות אלו.מדובר בטרור פלילי לכל דבר ועניין, אשר כבר קרו מקרים בעבר, שחפים מפשע נפגעו. הטרור הפלילי הזה, שמתבצע ללא הבחנה, במקום הומה אדם במשפחות, בילדים, בנוער, הוא טרור לכל דבר ועניין. חפים מפשע עלולים להפגע ויכולים לשלם בחייהם ולא צריך להמתין שהרע מכל יקרה אלא לעצור את השגרה הזו תכף ומיד.

עו״ד דניאל כהן, תושב רובע המע״ר, אשר שמע את הירי אמש אמר למערכת:

״זו לא הפעם הראשונה שיש ירי ברובע. רק לפני שבועות ספורים, היה ירי ללא הבחנה ברחוב כינור 22. הירי ללא הבחנה במקום הומה אדם, בשכונות מגורים או במקומות הומי אדם, מקומות בילוי, שבו מבלים וקונים משפחות וילדים, בני נוער זה טרור פלילי, טרור לכל דבר ועניין וצריך להלחם בו כמו שנלחמים בטרור. אני קורא לראש העיר ולמפכ״ל המשטרה להכריז על מלחמה על הטרור הפלילי הזה ולנקות את העיר אשדוד״.

מערכת ״אשדוד היום״ פנתה למר זרביב, שאמר את הדברים הבאים:

״לדעתי, מדובר בטעות בזיהוי והירי לא הופנה אליי. אני לא מסוכסך עם אף אחד ואין לי בעיות ולא חייב כספים לאף אחד״.

אולי תתעניין ב...

הלב נשבר: הלכה לעולמה שחף אפרת פלד

שחף האהובה על כל מי שזכה להכירה הלכה לעולמה היום והיא רק בת 50 שחף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.