הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שינוי במדיניות העירייה (2): ההורים תיעדו עבודות בגן הילדים בשבת

ההורים בגן הילדים במע״ר תיעדו פועלים העובדים בשבת (היום) בתוך גני הילדים, במטרה להכין את הגנים לקראת בואם של הילדים ביום ראשון (מחר), 1/9/19

תאונת העבודה אשר אירעה ביום שישי בצהריים (אתמול) בסמוך לגני הילדים במע״ר הסעירה את ההורים אשר טענו עוד קודם, כי הסמיכות לאתר בנייה וכן נוכחות מנוף במקום עלולה להיות מסוכנת לילדי הגן ולנוכחים בו. ביום שלישי האחרון, שלחה חברת המועצה הלן גלבר מכתב לראש העיר ובו היא מתריעה בפניו על הסכנה העלולה להתרחש בגן הילדים הסמוך לאתר הבנייה במע״ר. מספר ימים לאחר המכתב, תאונת עבודה אירעה במקום כאשר על פי גורמי ההצלה שנכחו במקום, חפץ נפל מגובה ופצע באורח בינוני פועל שהיה במקום.

פצוע בינוני ליד גני הילדים, יום שישי (30/8/19) צילום: איחוד הצלה

ההורים זעקו ברשתות החברתיות והתאחדו בקבוצת וואטסאפ לצורך עדכונים. אחד ההורים אשר עבר ליד המקום השבת, ראה וצילם פועלים במקום הממשיכים לעבוד לצורך הכשרת גני הילדים לקראת בואם של הילדים ביום ראשון.

האם מדובר בשינוי מדיניות של עיריית אשדוד? לאחר העבודות בכביש ברובע ט״ז אשר זלגו לתוך השבת אתמול (שישי), היום (שבת), אנו עדים להמשך עבודות בגני הילדים. האם בעיריית אשדוד מנסים לפרוץ את הסטטוס-קוו אשר היה יציב עד כה?

עבודות בגני הילדים במע״ר בשבת, 31/8/19

תגובה אחת

  1. כל הכבוד. המשיכו כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.