הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שיטת הסלמי: קלוד נחמיאס קיבל אישור לבניית תוספת של 27 דירות בפרויקט ״הדקל״

הקבלן קלוד נחמיאס, במסגרת חברת נוף עירוני יזמות בע״מ, הבונים את פרויקט ״הדקל״ – פינוי-בינוי ברובע א׳, קיבל אישור לתוספת בנייה של 27 דירות נוספות. רק לפני שלושה חודשים, קיבל נחמיאס אישור לתוספת בנייה של 27 דירות בבניין השכן באותו הפרויקט. מי אמר סלמי והאם חלק מהדירות יוקצו בעבור זוגות צעירים?

שוב הקבלן קלוד נחמיאס עושה את זה ובענק. על פניו נראה, כי נחמיאס משתדל מאוד שלא להסתפק בפרויקטים רגילים או אפילו גדולים ומתמקד, בעיקר, בפרוייקטי ענק. באופן הזה, יכול נחמיאס להתהדר בעובדה, שהוא הקבלן היחיד בעיר שמבצע פרויקט פינוי-בינוי, בטח בסדר גודל עצום שכזה. האישור, שהתקבל בשבוע שעבר על ידי וועדת רשות הרישוי של עיריית אשדוד, מעניק לחברת ״נוף עירוני יזמות בע״מ״, של הקבלן קלוד נחמיאס, אישור לבנות 27 דירות נוספות. זאת בתוספת לאלה שכבר אושרו בהיתר המקורי. סך הכל הבניין יהיה בן 29 קומות, קומת קרקע, קומת ביניים וחמש קומות תת קרקעיות של חניה.

להלן הבקשה כפי שאושרה בשבוע שעבר:

http://ashdodhayom.co.il/אושרה-•תוספת•-של-27-דירות-לפרויקט-%D7%B4הדקל/

לפני כשלושה חודשים, ב: 05/11/2019, התכנסה וועדת רשות הרישוי של עיריית אשדוד. במסגרת הועדה, הוגשה בקשה להגדלת כמות הדירות של חברת נוף עירוני יזמות בע״מ, על ידי שוש נחמיאס. מדובר בפרויקט ברחוב הדקל 17, ברובע א׳, שהינו פרויקט פינוי-בינוי הראשון בעיר. 

במסגרת הבקשה, התבקשה הוועדה לאשר שינויים פנימיים בדירות בקומות העליונות וכן תוספת של 27 דירות ל-135 הדירות הקיימות שכבר אושרו לבניה. סך הכל יהיה זה פרויקט בן 162 דירות כאשר מתוכן 4 דירות קטנות בלבד. 

בתחילת אוקטובר 2018, נכתבה בעיתון ״אשדוד היום״ כתבה בנושא לאור אישור שקיבל נחמיאס לתוספת של 171 דירות קטנות לפרויקט הדקל המדובר. האם במסגרת הפרויקט נבנות דירות קטנות, אשר מופנות לקהל הזוגות הצעירים? האם מי מהגורמים האמונים על האכיפה, אכן אוכף את הנושא? מוזמנים לקרוא את הכתבה מאוקטובר 2018, המתקשרת לנושא האמור בלחיצת כפתור כאן. 

פרויקט ״הדקל״ ברובע א׳

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

http://ashdodhayom.co.il/קלוד-נחמיאס-כמה-עוד-דירות-לצעירים-בכ/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.