שחקן מ״ס אשדוד נחקר בחשד למעורבות בתאונת פגע-וברח

כדורגלן מוכר בעיר נחקר בחשד לגרימת תאונת פגע וברח בתל אביב

המשטרה טוענת כי, בדמו של הנהג, שהיה מעורב לפנות בוקר (בין ראשון לשני) בתאונת הפגע וברח בשדרות רוקח בתל אביב נמדדה כמות אלכוהול פי חמישה מהמותר לנהג צעיר (50 מיקרו-גרם עדיין בגדר המותר).

החשוד המרכזי הוא שחקן כדורגל בקבוצה מליגת העל. בנוסף אליו, עצרה המשטרה את חברו, גם הוא שחקן מליגת העל. שני החשודים נמלטו, ככל הנראה ועל פי החשד, מזירת התאונה למשך כשעה, חזרו – ואז נעצרו על ידי המשטרה. השניים, שמשחקים בקבוצות מ.ס אשדוד ועירוני קריית שמונה, נהגו בשתי מכוניות. בחשד הוא, כי מיד לאחר התאונה הם נמלטו לאזור מועדוני הלילה בדרום העיר, החביאו את המכונית הפוגעת בזמן שהמשטרה מנהלת מצוד אחריהם וחזרו לאזור התאונה עם הרכב השני.

על פי החשד, אחרי הפגיעה הנהג נמלט מהמקום ולא סייע  לשני הפצועים – אחד באורח קשה והשני באורח קל.

הפצועים פונו לבית החולים איכילוב.

בתחילה החקירה מסר החשוד גרסה לחוקרים, אולם מאוחר יותר הפסיק את שיתוף הפעולה ולא ענה על חלק מהשאלות.

הערב, שוחרר החשוד השני למעצר בית של חמישה ימים. בנוסף אליהם נחקר שחקן נוסף בליגת העל, והוא שוחרר לביתו לאחר שמסר את גרסתו.

תגובת הנהלת מס אשדוד:

״מועדון ספורט אשדוד מצר על הארוע בו היה מעורב שחקן הקבוצה. בשעות אלו אנו למדים את פרטי המקרה ועוקבים בדריכות אחר החקירה.
מדובר בשחקן צעיר, חיובי ואהוב על כל אנשי המועדון ובשעה זו כשהחקירה עוד בעיצומה אנו עומדים לצידו, תומכים בו ומסייעים בייצוג המשפטי שלו ולכשיתבררו העובדות נגיב בהתאם להן.
מעל לכל אנו מייחלים לרפואה שלמה של הנערים הפצועים ושולחים להם איחולי החלמה מהירה״.

התמונה מתוך תיעוד מצלמת רכב שעברה במקום התאונה

אולי תתעניין ב...

הישג מרשים לאריה דרעי בעתירתו: אוטובוס השבת של גבאי לא יפעל; אמסלם: "נפעל בשת"פ עם 'אגודה' וגם באשדוד לא תהיה תחבורה ציבורית בשבת".

סיעת ש"ס הארצית והעומד בראשה שר הפנים אריה דרעי, עתרו כנגד הכוונה של מפלגת העבודה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים