הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שביזות יום א׳: אשפה ברחובות, פחים מלאים

״במשך כל השבת סבלנו מסביבה מלוכלכת, שעלולה בקלות להוביל להתפרצות של מחלות״, כתבה אלינו תושבת העיר, במסגרת המדור ״פניות למערכת״

סוגיית האשפה ברחובות העיר ובסביבת הפחים הינה נושא כאוב אשר בעיתון ״אשדוד היום״ מועלה באופן תדיר. סביבת פחי האשפה מעידה על מצב כמעט כאוטי, אשר יתכן כי דורש הסתכלות מחודשת על תכנית האשפה העירונית, אם קיימת כזו.

מנהל מחלקת האשפה צביקה קוז׳יקרו, אשר נמצא תחת ניהולו של מנהל האגף מיקי אסולין, בוודאי משקיע זמן ומשאבים בנושא אבל התמונות שממשיכות להגיע למערכת בכל יום ובשעות שונות מראות, כי ההשקעה אינה נושאת את פרי הניקיון המיוחל.

נדגיש, כי עיריית אשדוד משקיעה מיליונים רבים מתוך כספי הארנונה בנשוא ניקיון העיר ופינוי האשפה ועל כן הדרישה לניקיון חייבת להיות מירבית גם מהתושבים וגם ממחלקת האשפה העירונית.

תמונות שצולמו הבוקר (ראשון), ברבעים: ג׳, ח׳:

תגובה אחת

  1. הסביבה מלוכלכת שרואים בתמונות שצילמו בשבת הם תוצאה של תרבות נמוכה וחוסר אכפתיות של תושבי אשדוד לתברואה של העיר . צריך לחנך את האוכלוסייה מעכשיו. יש דור חדש שלומד מהורים מלוכלכים . יש מספיק פחים כדי לזרוק את השקיות בתוכם. אבל אני ראיתי כל יום כולל שבת אנשים שמשירים את האשפה על המדרכה מסביב לפחים. זה לא אשמת העירייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.