הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שבוע השפה העברית בבית הספר ״חופית״

שבוע השפה העברית צויין במהלך השבוע בבית הספר ״חופית״ ברובע יא׳, בניהולה של מנהלת בית הספר, הגב׳ קרן לוין גפן. המורה שהובילה את הפרויקט המיוחד היא הגב׳ קרן גיגי, מחנכת כיתה ג׳2

את שבוע השפה פתחו בבית הספר ״חופית״ בפעילות של "איסוף" מילים שונות במוקדים שונים בעקבות הספר " אספן המילים". תלמידי בית הספר נחשפו למילים השונות בעברית והעשירו את אוצר המילים שלהם. כל באי בית הספר אספו מילים ויצרו עימם שירים, סיפורים , מכתבים ועוד.

בהפסקה שיחקו התלמידים במגוון משחקים אותם יצרו וכן משחקים נוספים אחרים, כאשר מטרת המשחק היא למידה ושעשוע .

יום שני בשבוע עסק בלימוד השפה תוך חיבור ללמידה מתוקשבת ומיומנות המחשב.

ביום שלישי היתה חגיגה , אשר הוקדשה ללימוד תשבצים ותשחצים בבסיס האתר המיוחד "רק מילה בעברית"- בית ספר שלם , כל כיתה למדה והשתמשה בשעשועונים המדהימים שבאתר.

יום רביעי יום, שבו השתתפו כל תלמידי בית הספר בחידון השפה העברית –חידון מחולק למס חלקים בהם איות, מילים נרדפות ועוד.

יום שישי הפכה מובילת הפרויקט, המורה קרן גיגי, את בית הספר למרחב עצום של משחקים אותם הכינו בכל כיתה, וכל מורה בשילוב כל תחומי הדעת הנלמדים תוך שילוב תחומי השפה – תחום לשוני, כתיבה והבנה.

שבוע גדוש בפעילויות משותפות של הורים, תלמידים ומורים , כאשר את סיכום השבוע חתמו בטקס מרהיב, שהציגו תלמידי כיתה ג׳2, בליווי הורים אשר הכיל מופע מלא הומור ולמידה, ריקוד ושיר. המופע המרהיב זכה לקול תשואות מהקהל, אשר נהנה לראות את התוצרים של התלמידים, בדמות הופעה, שלא הייתה מביישת תיאטרון מקצועי. נקודה נוספת לציון הייתה השתתפות מלאה של כל תלמידי הכיתה במופע, כל ילד וילדה על פי כשרונם ורצונם: מי בדקלום, מי בשיר, מי בריקוד ומי בכולם.

ניתן לומר, כי הורגשה בבית הספר מילה מילה צליל צליל פתגם פתגם ומסר לכל העיר – המשיכו לקרוא לכתוב ולספר את שפתנו לעולם נשמר.

אולי תתעניין ב...

מנכ״ל אסותא עם תחזית אופטימית לקראת פסח

מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד ד"ר ארז ברנבוים בתחזית אופטימית לחג הפסח: "בקצב הזה תוך …

תגובה אחת

  1. חופית היה ונשאר אחד ביתי הספר הטובים באשדוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.