שבועיים לאחר טקס החופה ציפתה לבעל הפתעה, תביעת גירושין

הבעל: "ביזבזתי את כל כספי על מסיבות טרום החתונה, ועכשיו לא נשאר לי כסף. ירח הדבש נחגג לבסוף בארומה עם חברים"

 

הכרות ראשונה מתחת לחופה… זו כבר תכנית טלוויזיה. אבל נפרדים מיד לאחר מכן זו המציאות של ימינו. מתביעת גירושין שהוגשה שבועיים לאחר טקס החופה, מתברר עד כמה חיים של זוג טרי שהכירו במשך שנה יכולים להישמע הזויים.

מתביעת הגירושין שהוגשה לבית הדין הרבני עולה כי הבעל הסכים בהיותו רווק מאורס לממן לרעייתו לעתיד מסיבת רווקות בחו"ל, מסיבת מקווה מפוארת, מסיבת חינה בהשקעה של עשרות אלפי שקלים ורכישת זהב ויהלומים בעשרות אלפי שקלים.

אבל בתוך שבועיים אחרי טקס החופה, שנערך לעיני מאות מוזמנים, הוא סגר את הברז והבהיר לאשתו "את ירח הדבש נחגוג עם חברים". כשהבעל נדרש להבהיר למה כוונתו הוא אמר לרעייתו הטרייה : "בזבזתי את כל כספי על מסיבות טרום החתונה, ועכשיו לא נשאר לי כסף ואני רוצה לחגוג ירח דבש בארץ עם חברים וחברות משותפים שלנו". בעקבות הודעה זו ציפתה לבעל הטרי הפתעה – תביעת גירושין.

בני הזוג שהכירו כשנה לפני החתונה, התגוררו יחד בבית משותף וניהלו אורח חיים נורמלי לחלוטין. האישה, שבמקצועה היא סגנית מנהלת בנק הכירה את בעלה הטרי שסיים לימודי רפואה כלקוח בסניף שלה.

בתביעה שהוגשה באמצעות עורכת הדין שרין סולן טענה האישה בפני פרקליטתה, כי יממה אחרי טקס החתונה הוא החל להתעמר בי. "הוא הפך לקמצן חולני, שתלטן והפעיל נגדי אלימות רוחנית. הוא הציג לי מצגי שווא כשהסכים לממן לי את המסיבות של טרום החתונה אבל מיד למחרת הוא הדהים בקמצנותו" אמרה לעו"ד סולן.

הבעל טען להגנתו, כי לא יכול היה לעמוד בדרישות ובקצב ההוצאות של אשתו והבהיר לה, כי את ירח הדבש שהוזמן לרומא הוא ביטל ובמקום זאת קיים חגיגת ירח דבש עם חברים בארומה.

האישה נעלבה. "עדיף לעצור את חיי הזוגיות כבר עכשיו", טענה בפני עו"ד סולן. הבעל  מוכן להתגרש אבל מבקש החזר על מחצית מההוצאות טרום החתונה והנאמדות ברבע מיליון שקלים.

עו"ד שירין סולן

אולי תתעניין ב...

איך לתכנן טיול מושלם בחו"ל?

חסכתם תקופה ארוכה לטיול הזה וכעת אתם עומדים להזמין טיסה. לפני שאתם ממהרים להיכנס לרשת ולמצוא את הטיסה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים