הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ריקוד הטנגו של בן זקן ולסרי

האם הפוליטיקה נכנסה גם למגרשי הספורט בעיר? שלשום (ראשון) היה ערב מעניין למדי בהיבט הפוליטי בעיר נוסף על 2 ניצחונות מרשימים גם בכדורגל וגם בכדורסל

גורמים מביני עניין הסבו את תשומת לבנו למתרחש במגרשי הספורט בעיר שלשום בערב (ראשון, 29/4/18).

במגרש הכדורגל העירוני – מ"ס אשדוד ניצחה

כידוע, 2 משחקים חשובים התקיימו אתמול בעיר אשדוד. האחד – משחק סופר-חשוב של מ"ס אשדוד בכדורגל. יש אשר הגדירו אותו כ"משחק החשוב ביותר בתולדות מועדון הספורט של אשדוד". לאור הניצחון של הקבוצה אתמול, נותרה הקבוצה בליגת העל של מדינת ישראל. אילו  הקבוצה הייתה, חלילה, מפסידה, הייתה יכולה להיווצר סיטואציה של ירידה מליגת העל.

מדוע ראש העיר יחיאל לסרי לא להגיע למשחק של מ"ס אשדוד?

ראש העיר יחיאל לסרי החליט להגיע למשחק של מכבי אשדוד אשר שיחקו מול מכבי ת"א בכדורסל. גם שם נחלה אשדוד ניצחון נאה אך הרבה פחות משמעותי מזה של מ"ס. למשחק של מ"ס אשדוד לא הגיע ראש העיר, על אף שיכול היה להגיע לפחות לחצי ממנו או לשלב ביקור שלו בשני המשחקים, לכל הפחות.

מדוע החליט ראש העיר לא להגיע למשחק של מ"ס אשדוד? מחשבה ראשונה שלנו הייתה, כי הדבר קשור ליו"ר הקבוצה ג'קי בן זקן. גורמים יודעי דבר עדכנו אותנו, כי ביום שישי האחרון, ביקר לסרי את בן זקן בביתו, ממש כמו בימים הטובים.

אם כך, מדוע החליט לסרי, שלא להגיע למשחק של מ"ס? האם חשש מתוצאה של הפסד של הקבוצה וכתוצאה מכך השפעה שלילית על מעמדו, ככזה המעניק תמיכה מכספי הציבור לקבוצה? האם חושש ראש העיר, כי הקרבה שלו ליזם ג'קי בן זקן, שאך לפני מספר שבועות סיים את תקופת ריצוי עונשו בכלא, תזיק לתדמיתו הציבורית? ואם כך, מדוע בכל זאת הגיע לקבל את פניו של בן זקן ביום שחרורו מהכלא, עת חגג יום הולדת בחיק השחקנים של מ"ס? בכל אופן, הדבר נראה כריקוד טנגו של זוג – צעד אחד לפנים, שניים לאחור.

תגובתו של ג'קי בן זקן לדברים:

מבולבלים? גם אנחנו. פנינו לג'קי בן זקן לקבל את עמדתו בעניין החלטתו של ראש העיר שלא להגיע אתמול למשחק הגורלי של מ"ס והרי תגובתו המלאה:

"זה ממש לא חשוב אם ראש העיר היה במשחק של מ"ס או מכבי בכדורסל, העיקר שזו קבוצה מאשדוד".

האם היינו זוכים לתגובה מפויסת כל כך של בן זקן אילו היה ראש העיר מגיע למשחק של עירוני במקום מ"ס? חומר למחשבה.

 

צילום תמונה מתוך קבלת הפנים של בן זקן ביום שחרורו. קרידט: טל אקוקה

 

 

אולי תתעניין ב...

ההודעה התמוהה של משטרת ישראל בעניין ישיבת גרודנא

משטרת ישראל הוציאה הודעה תמוהה היום, לפיה השוטרים מוודאים אכיפה במוסדות הלימוד בדגש על ישיבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.