הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

רוני סאיג שואל קושיה נוספת בחג החירות: עד מתי קאנטרי אשדוד?

הקאנטרי קלאב באשדוד, כך יושב לו בעגמומיותו ובעצב גדול המקום גם כיום, ארבע עשר שנים ויותר מאז הכרזתו של ראש העיר המכהן כי המקום יפתח בהקדם, לרווחת הציבור בעיר. ושוב כאבן שאין לה הופכין בלב שכונת י״ג בעיר, ניצב מיבנה נטוש שעלותו מוערכת בכ 30,000,000.00 ש״ח ובמקום לקדם את העיר ואת רווחתנו, מצעידים אותנו לכאורה נבחרי הציבור בעיר לאחור…
למה? למה הדברים בעיר אשדוד מתנהלים באופן שערורייתי כל כך?

הקאנטרי באשדוד- מיליונים הושקעו, ללא הועיל. צילום: רוני סאיג

במהלך ארבע עשר השנים המוזכרות מעלה, הוצגו שלל תוכניות אופרטיביות. הן תוכננו, נתפרו, אולם נותרו כולן בגדר הבטחות ותכנוני נייר, על חלקן שולם כסף רב, מכספי המיסים של כולנו בעיר, אולם על אף שחלף זמן כה רב, מזור לנושא אין.

להזכירכם, בשנת 2015 נשמע ראש העיר בקולו אומר בישיבת מועצה ״נכשלנו עם הקאנטרי החדש״. מאז עברו כארבע שנים נוספות וקדנציה חדשה החלה וגם כיום לא ידוע לתושבי העיר על התקדמות כל שהיא אשר חלה בנושא.

אם נפשפש לעומק אף יותר, ניזכר כי כבר בשנת 2001, פרסמה עיריית אשדוד מכרז להקמת קאנטרי קלאב חדש ברובע י"ג בעיר על שטח של 38 דונם ובהשקעה של 7 מיליון דולר. בשנת 2013 המכרז יצא אל הפועל והעבודות החלו להתבצע במקום, מאז הסכום תפח, התשתיות אשר הוקמו בחלקן הארי, והעומדות בעזבונן מתבלות, ובחודש נובמבר האחרון, נגרעו משטחו המקורי כ 45%, זאת בעקבות החלטת ועדת המשנה ביניין ערים בראשות סגן ראש העיר, שמעון כצנלסון ולא נותרה בקאנטרי הדומם והשומם, עתודה קרקעית לגידול.

הקאנטרי שתוכנן לעיר בעלת כ 120,000 תושבים מונה כבר היום 250,000 תושבים וצפוייה אף לגדול בעקבות תוכנית הגג החדשה על פי אומדנים לכ 350,000~400,000 תושבים.

נותר לנו תושבי העיר אשדוד רק לשאול קושייה אחת נוספת בחג החרות הזה ב 2019 עד מתי קאנטרי אשדוד… עד מתי…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.