הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

רוטנברג, מה קורה ברובע י״ג?

במסגרת מדור ״פניות למערכת״ הגיעו אלינו הבוקר תמונות מרובע י״ג, המעידות על ערימות פסולת ואשפה וכן הזנחה בסביבת הפחים

משהו לא טוב קורה במנהל התפעול, בראשותו של שלמה רוטנברג. תמונות של אשפה מגיעות כל העת למערכת ״אשדוד היום״ ולמען האמת, ככל הנראה, מדובר בהחמרה של המצב לאחרונה. מה הסיבה לקיומם של טמוני קרקע מלאים עד אפס מקום? מדוע ערימות הפסולת בסביבת פחי האשפה לא מפונה? האם יש סיבה שתושבי העיר יתעוררו לבוקר של אשפה מול פניהם?

נציין, כי עיריית אשדוד משקיעה עשרות רבות של מיליוני שקלים, מדי שנה, לצורך פינוי אשפה וניקיון הרחובות. כלומר, תקציבים יש בשפע ועדיין המצב הוא כפי שאנו רואים בתמונות. מה הסיבה לכך? האם קיים כשל ניהולי במנהל התפעול? נמשיך לעקוב.

התמונות צולמו הבוקר (שלישי) ברובע י״ג:

2 תגובות

  1. כוועד בית וכדייר ברובע יג' אני חושב שאתם עושים עוול למינהלת הרובע שעושה ימים ולילות שיהיה טוב לתושבי הרובע, הלוואי ושאר מינהלות הרובע ילמדו ממיקי ראש מנהלת הרובע, אדם מסור וישר.
    ולגופו של עניין היום הוא יום פינוי של הגזם והגרוטאות ולכן כל דיירי הרובע מוציאים יום קודם לכן את הגזם והגרוטאות למקומות האיסוף שנקבעו מראש. חבל לעשות עוול לאדם הלא מתאים במיוחד שאתם כותבים שהתמונות צולמו היום בבקר מה ציפתם שהדיירים לא יוציאו את הגזם עד שמשאית המנוף תגיע לבניין?? קצת היגיון

  2. אני מסכימה עם טל. ידוע שאת האשפה הגדולה אוספים בימי שני. אז בימי ראשון או שבת, לרוב, אנשים מוציאים את הבריאות החוצה. אז ברור שאם מצלמים בראשון או שני בבוקר, יהיו המון גרוטאות בחוץ. מנהל הרובע בי"ג עושה עבודה טובה מאוד בשמירת הרובע נקי ומסודר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.