רובע ג': בית מרקחת של לאומית נבחר למצטיין בשירות ובמקצועיות

בית המרקחת של המרכז הרפואי אשדוד ג' נבחר למצטיין בתי המרקחת של לאומית שירותי בריאות לשנת 2017

לאומית שירותי בריאות קיימה את טקס מצטייני בתי המרקחת של לאומית שירותי בריאות לשנת 2017, במעמד מנכ"ל לאומית, מר ניסים אלון ובנוכחות ראשי החטיבות, מנהלי המחוזות, הרוקח הארצי ומפקחי הרוקחות של האזורים הזוכים.

המנכ"ל התעניין לגבי כל רוקח כיצד הגיע למעמד ההצטיינות, ושאל את דעתם של הרוקחים לגבי נושאים רוקחיים אקטואליים.

​את מחוז דרום, בניהולה של הגב' ציונה אליאש תושבת אשדוד, ייצג בית המרקחת הגדול של לאומית באשדוד, אשר נמצא בתוך המרכז הרפואי אשדוד ג' ומשרת עשרות אלפי לקוחות תושבי אשדוד והסביבה החברים בלאומית.

הרוקח הראשי של בית המרקחת, מר דייגו גולברג הודה למנכ"ל הקופה ולמנהלת המחוז על הבחירה בו ובבית המרקחת כמצטיין של לאומית בכלל ומחוז דרום בפרט, והדגיש, כי רק באמצעות עבודה קשה, שירות מצוין ללקוחות ומקצועיות חסרת פשרות ניתן להגיע להישגים אלו.

מנהלת מחוז דרום, הגב' ציונה אליאש ציינה בדברי הברכה: " יישר כוח  לזוכים ולכל הרוקחים ובמיוחד לצוות של אשדוד ג', אשר התאמצו והגיעו לתוצאות יפות מאוד שקידמו את הקופה בהשוואה לשנים קודמות. לאומית שירותי בריאות נמצאת בצמיחה מתמדת בעיר אשדוד ומשרתת למעלה מ40,000 חברי לאומית ואין לי ספק שבזכות אנשים כמו דייגו וצוותו, ומנהלת סניף אשדוד ג', הגב' איריס בכש, לאומית תמשיך ותצמח באשדוד".

 

צילום: משה מוסקו

 

אולי תתעניין ב...

נמל אשדוד: מפגש היסטורי של מנהלי העבודה לדורותיהם

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר מפגש ייחודי של מנהלי העבודה בנמל לדורותיו. במפגש החגיגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים