ראש ישיבת גרודנא הצהיר על תמיכה בד"ר יחיאל לסרי; לסרי מצדו התחייב לפעול למען השבת והכשרות

אמש (ראשון)  פורסם מכתבו של ראש ישיבת גרודנא הגאון הגדול רבי משה שמידע שליט"א בדבר תמיכתו בד"ר יחיאל לסרי לראשות עיר. לסרי מצדו הביע את מחויבותו ונכונותו לפעול ולעשות לשמירת הסטטוס קוו בעיר, בענייני השבת והכשרות תוך מתן מענה הולם לערכי ציבור שומרי התורה בעיר בשמירת מסורת התורה והיהדות.

 

לאחר שמפלגת ש"ס המייצגת על פי רוב את החרדים הספרדים הצהירה על תמיכה בפומבית בד"ר יחיאל לסרי לראשות העיר, הגיע תור האשכנזים להצהיר גם. אין מדובר בתמיכה כוללת של כל מצביעי אגודת ישראל, המהווה כוח מכריע בבחירות, אלא בתמיכה של זרם חשוב.

בשבוע האחרון, קיבל  ד"ר יחיאל לסרי וכן קיבלה רשימת אגודת ישראל המקומית שסימנה ג', את תמיכת קהילת בני התורה בעיר אשדוד בראשות ראש ישיבת גרודנא הגאון הגדול רבי משה שמידע שליט"א.
לתמיכה במועמדותו של יחיאל לסרי לראשות העיר, קדמו מספר ישיבות משא ומתן עם מועמדים נוספים המתמודדים על ראשות העיר אשדוד, שביקשו לקבל את תמיכת בני הקהילה, כשאת הדיונים מנהלים ב"כ של הגאון הגדול שליט"א, כשהם מדגישים בפני כל מועמד את הדרישה הנחרצת של ראש הישיבה שליט"א, כי תנאי הסף לתמיכה בהם הוא השמירה על הסטטוס קוו בענייני הדת בעיר.

בימים האחרונים, נועד המועמד לראשות העיר יחיאל לסרי לפגישה ממושכת עם הגאון הגדול שליט"א כשבפגישה נוכח שלוחא דרבנן, נאמנו של ראש הישיבה דגרודנא בעל המעגלי צדק זצוק"ל, הרה"ג רבי משה אלמליח שליט"א ראש מוסדות "הרבצת תורה על טהרת הקודש", הרה"ג רבי דניאל בן אבו שליט"א ר"כ משכן חביב ורו"מ הישיבה הרה"ג משה ברויאר שליט"א ועוד מעסקני הקהילה החרדית בעיר.

בפגישה, הביע המועמד יחיאל לסרי בפני הגאון הגדול שליט"א את מחויבותו ונכונותו לפעול ולעשות לשמירת הסטטוס קוו בעיר, בענייני השבת והכשרות תוך מתן מענה הולם לערכי ציבור שומרי התורה בעיר בשמירת מסורת התורה והיהדות.

במקביל לכך התנהל משא ומתן עם נציגי אגו"י המקומית בעיר לשם קבלת תמיכתו של הגאון הגדול שליט"א.

כאמור, אמש (ראשון) העניק ראש ישיבת גרודנא הגאון הגדול רבי משה שמידע שליט"א את מכתב ברכתו ותמיכתו למועמד ד"ר יחיאל לסרי הי"ו לראשות העיר ולסיעת אגו"י בעיר שסימנה ג'.
על מכתבו של הגאון הגדול שליט"א צירפו את חתימותיהם מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א.

יצוין, כי על קהילת בני התורה בעיר אשדוד נמנים מאות רבות של מצביעים פוטנציאלים שבהצבעתם מהווים חיזוק נוסף הן למועמדותו של ד"ר יחיאל לסרי לראשות העיר אשדוד והן לרשימת אגודת ישראל המקומית.

אולי תתעניין ב...

תאונה קשה על ז׳בוטינסקי: שני פצועים בינוני ואחד קל פונו מהמקום

שני נפגעים בינוני ונפגע נוסף קל בתאונת דרכים באשדוד גבר ואישה נפצעו בינוני ואדם נוסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים