הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ראש העיר תוקף את עובדי הנמל: ״שותפים מרכזיים באחריות למניעת דיור בר השגה לצעירים״

בישיבת מועצת עיר המתנהלת כרגע, יום רביעי, 18:00, העלה יו״ר האופוזיציה שאילתא בנושא הסכם הגג אש נחתם כבר לפני שנתיים ושאל: מתי ישווקו הדירות הראשונות לזוגות הצעירים? ד״ר לסרי השיב, כי שיווק הדירות יחל כבר בשנת 2020

השאילתא אשר העלה ד״ר אלי לחמני, שאל בעניין הבניה במסגרת הסכם הגג. במסגרת השאילתא, שאל לחמני מתי תשווקנה הדירות עבור הזוגות הצעירים. בתשובתו, לא פספס ד״ר לסרי את ההזדמנות, שוב, לתקוף את עובדי הנמל רק בשל התנגדותם לבנייה בסמוך לנמל אשר, בעיניהם, עלולה לסכן את המשך חופש הפעילות של הנמל.

מוזר הדבר, לפיו ראש עיר מוצא לנכון בתשובתו, לכאורה, לתקוף את עובדי הנמל ולא בפעם הראשונה והרי רק אתמול (שלישי) במסגרת ועידת החדשנות, התגאה ראש העיר בנמל ובפעילותו החשובה לכלכלת העיר. היתכן, כי ראש עיר יתקוף את עובדי העוגן המרכזי הכלכלי בעירו? באשדוד, הכל אפשר.

עד כה, אשדוד מעולם לא נכללה בהגרלות ״המחיר למשתכן״ כפי שהשתתפו ערים אחרות. עד כה, השלטון הנוכחי שנמצאת בעיר כבר כ-11 שנה מעולם לא פעל נמרצות לטובת צעירי העיר ויעידו על כך אלפי צעירים אשר עוזבים את העיר כבר שנים רבות ולא מסתכלים לאחור, בצער.

להלן השאילתא של לחמני:

בתשובתו, השיב ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, כי שיווק הדירות יחל כבר בשנת 2020 וכי האכלוס צפוי להיות לקראת 2023.

עוד הוסיף לסרי בתשובתו, כי לאחרונה הוא נפגש עם יו״ר התאחדות התעשיינים מר שרגא ברוש וראשי ועד עובדי הנמל. לטענת ראש העיר, בפגישה זו התחוור לו, כי ״ועד עובדי הנמל עומד ככל הנראה מאחורי ההתנגדות לבניית רובע הנחל, כלומר, למרבה הצער והאכזבה, עובדי נמל אשדוד הינם שותפים מרכזיים באחריות למניעת דיור בר השגה במחיר למשתכן, מאלפי זוגות צעירים באשדוד״. עוד הוסיף ראש העיר ״אנו כמובן נלחם בכל האמצעים העומדים לרבותינו על זכותנו לאפשר את פתרונות הדיור שתכננו כולל ברובע פארק לכיש ואין לי ספק שהתכנית תצא לפועל״.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.