ראש העיר נפגש עם תושבים והקשיב לעצות בנוגע לפתרונות תחבורתיים

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי סגר את דלת לשכתו בעשור האחרון, מה שגרם לתושבים רבים לפגיעה קשה ולתחושה שאין אוזן קשבת. לאחרונה, החל ד״ר לסרי להפגש עם תושבים, להקשיב לדעותיהם ואף ליישם רעיונות מהשטח

היום (רביעי), נפגש ד״ר לסרי עם ארבעה תושבים וכולם ביחד שוחחו על פתרונות תחבורתיים לעיר. ככל הנראה, הפגישה הייתה על רקע ההזמנה הפומבית שהוציא לסרי וביקש להפגש עם תושבים על מנת להסביר להם את נחיצותו של פרויקט ״רי-ווי״ בהרצל.

להלן הודעתו המלאה של ראש העיר בנושא:

במסגרת היוזמה לקיים דלת פתוחה ללשכת ראש העיר שמחתי להיפגש הבוקר עם ארבעת תושבי העיר: פול עברון, ויקטור מרין, בני אוחנה ושמואל אלביליה.

דיברנו בצורה פתוחה על נושאים שונים ובעיקר לספק פתרונות תחבורתיים באשדוד. התרגשתי להכיר את התושבים האכפתיים והמעורבים, לקבל הצעות מעולות וגם לשמוע ביקורת והארות שנפעל ליישם.

הנחתי את הצוותים המקצועיים לקבל את ההצעות ולתרגם אותם לתכנית עבודה שיצאו לביצוע בתקופה הקרובה. הכל בזכות אכפתיות ומעורבות של תושבים המהווים דוגמה אזרחית לאיכות חיים בעירנו.

אולי תתעניין ב...

לוחמי האש טיפלו בשריפה במפעל

צוותי כיבוי מתחנת אשדוד פעלו במהלך השבת בטיפול בשריפת מפעל ושטח אכסנה לעצים ונסורות  לוחמי …

2 תגובות

  1. צ'רלי וחצי

    לסרי בבגדי ביובי. תימן כרוני חסר תקנה. אמרו לי מי היה שם ובעיקר מי הזמין אותם דווקא, אומר לכם אם זאת טרגדיה או קומדיה.

  2. דינה ברזילי

    וואו איזו חדשה. יואו איזה הפתעה.
    סוף סוף ראש העיר הואיל לרדת אל העם ולפגוש תושבים.. רגע היסטורי. רגע שלא יחזור על עצמו בשנים הקרובות מסקנה: יש לנו ראש עיר מגלומן, מנוכר,פתטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים