הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > פניות לראש העיר > ראש העיר מתפאר בתכנית האצטדיון; התושבים בשלהם: "התכנית הגדולה שלך היא להפוך את אשדוד לבני-ברק"|סקירת רשת

ראש העיר מתפאר בתכנית האצטדיון; התושבים בשלהם: "התכנית הגדולה שלך היא להפוך את אשדוד לבני-ברק"|סקירת רשת

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

ראש העיר הוציא בשעה האחרונה פוסט, בו הוא מספר בהתלהבות על תכנית האצטדיון החדש ואף מראה תמונות. אם כך, מה גרם לגולשים להתרגז עליו כל כך?

ראש העיר יחיאל לסרי, הוציא פוסט בעמוד הציבורי שלו, בו הוא משתף את הגולשים בתכנית המרשימה לבניית אצטדיון איכותי ויפה בעיר. כחלק מסקירת הרשת המבוצעת ב"אשדוד היום", החלטנו לבחון מה גרם לתושבי העיר להתעצבן כל כך?

ראשית, ראש העיר הציב בתוך הפוסט לינק, הקורא לאנשים להתנדב, אם ירצו, לסייע לו ביום הבחירות. יתכן שחלק מהתושבים ראו בכך ניצול ציני של המעמד מתוך עמוד ציבורי שלו כראש העיר ולכן תקפו אותו? על אף שבין התגובות היו גם כאלה שפרגנו לעשייתו של ראש העיר.

שנית, ככל הנראה ועל פי הדברים הכתובים של חלק מהתושבים, אמינותו של ראש העיר, בעיניהם, לוקה בחסר, שכן בתגובותיהם, הפגינו כלפיו חלק מהאנשים אי-אמון בדברים שכתב ובתכנית שהציג. האם תושבי העיר שבעים מהבטחות? האם תושבי העיר מאמינים, שיש נושאים אחרים, דחופים יותר, לטיפול מעבר לאצטדיון העירוני?

להלן חלק מתגובות התושבים הזועמים, ע"פ רוב. את השמות והתמונות טשטשנו על מנת לשמור על פרטיות הכותבים (על אף שהתגובה מפורסמת על ידם בפומבי):

 

בדוק גם...

צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר הרבה תום לב היה אתמול …

שינוי גודל גופנים