הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ראש העיר מרגיע את גולשי הגלים: כל החלטה על הקמת שובר גלים תתקבל בשיתוף פעולה מלא עם נציגי הגולשים

לפני כשבועיים, הצהיר חבר המועצה אלי נכט, כי הוא פועל ומתקדם בעניין הקמת שובר הגלים בעיר. הכרזתו של נכט חוללה סערה גדולה בקרב גולשי הגלים ואולי אפילו בים עצמו. ראש העיר בחר להתייחס ולהרגיע את הרוחות

לפני כשבועיים, הכריז חבר המועצה אלי נכט (לעתיד סגן ראש העיר), על התקדמותו במהלך הקמת שובר הגלים בעיר. הכרזתו הכללית חוללה סערה גדולה בקרב גולשי הגלים אשר התקוממו כנגד מה שלדעתם מהווה פגיעה של ממש באיכות הגלים וכן בסביבה החופית בים.

ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, החליט בהחלטה נבונה להרגיע את הרוחות ואתמול (ראשון) הוציא סרטון מטעמו, אשר בו הוא קורא במפורש לקהילת גולשי הגלים להשאר רגועים, הואיל וכל החלטה להקים שובר גלים תגיע אליו והוא, לפי הבטחתו, לא יקבל שום החלטה לבדו אלא בשיתוף פעולה מלא עם נציגי הגולשים ותוך שמירה על איכות הגלים והגלישה בעיר. בכך, הצליח ד״ר לסרי להרגיע את גולשי הגלים וכן את חובבי חופי הים באופן הטבעי ביותר שיכול להיות.

מנגד, בעיקר משפחות ם ילדים, מוצאים את עצמם מדירים רגליהם לערים השכנות עם שובר גלים באחד מהחופים שלהם (כדוגמת אשקלון), על מנת שתהיה אפשרות לרחוץ במי הים גם כאשר הוא סוער. שובר הגלים, כשמו כן הוא, עוצר את זרימת הגלים המשמעותית ובכך, מקל על הרוחצים בסמוך לחוף הים.

התייחסותו של ד״ר לסרי לרחשי לבם של גולשי הגלים הינה בבחינת אור חדש, אשר רבים המתינו לו. זו לא הפעם הראשונה שבה ראש העיר מתייחס לנושאים בוערים בציבור מאז הבחירות האחרונות באוקטובר 2018. אין ספק, כי מדובר ב״שחר של יום חדש״ מבחינתו של לסרי, כזה המבשר טובות לכל תושבי העיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.