הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ראש העיר מבטיח: ״דיור לזוגות צעירים בפחות ממיליון ש״ח כבר בשנה הקרובה״

ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, מודיע חגיגית: ״דירות בפחות ממיליון שקלים לזוגות צעירים כבר בשנה הקרובה״. 4 שנים לאחר חתימה על הסכם הגג, הפעם באמת פרויקט גדול וחשוב יוצא לדרך

הנושא הבוער ביותר בעיר הוא מחירי הדיור המאמירים וחוסר היכולת של הזוגות הצעירים לרכוש דירה. בשנים האחרונות, אשדוד סבלה מנתוני הגירה שליליים מהגבוהים במדינה ואלפי צעירים נאלצו לעזוב לערים השכנות. הסיבה העיקרית לעזיבה היא מחירי הדיור הגבוהים. לאחר שנים של הבטחות מצד ראש העיר נראה, כי הפעם עלו על המסלול הנכון בעיריית אשדוד והתחושה היא שהפעם זה יכול לקרות. ממש כמו באשקלון ויבנה, גם באשדוד ימכרו דירות בפחות ממיליון שקלים לזוגות הצעירים, כך לפי הבטחת ראש העיר.

בתוך שנה, הזוגות כבר יוכלו לרכוש את הדירה הראשונה שלהם, לאחר שאחד הקבלנים בעיר זכה במכרז לבניית מתחם דיור בשכונת פארק לכיש. מי שזכתה במכרז היא חברת אברהם עמרם. חברה לא אשדודית.

איל דוידוביץ׳ הוא ראש המנהלת של הסכם הגג ונראה, כי מאז שנכנס לתפקיד, העניינים התחילו לזוז בכיוון חיובי. דוידוביץ׳ עבד בעבר כמנהל אגף התשתיות בעיריית אשדוד וכעת הוא ראש המנהלת של הסכם הגג. לדוידוביץ׳ יש ניסיון בעבודה עם משרדי הממשלה ונחישות שיא להצליח. כל אלו ביחד, בגיבוי מלא של הנהלת העיר וראש העיר, הובילו להצלחה הזו שטרם נראתה כמותה בעיר קודם לכן.

לאחר כל טקסי הנחת אבן הפינה במקומות שונים בעיר וכל ההבטחות שמרביתן התפוגגו עם השנים, הפעם, התחושה היא שונה לחלוטין ונראה שמישהו שם למעלה בקומה החמישית החליט פשוט לעבוד.

אם עד עכשיו, מרבית ההבטחות היו די באוויר ובגדר חזון, הרי שכעת, הבינו בעיריית אשדוד כיצד לקדם מהלכים ועושים זאת במלוא המרץ.

לפחות 500 דירות יימכרו במסגרת הגרלה לזוגות הצעירים ונראה, כי חלום הדירה החדשה באשדוד , קרוב מתמיד.

להלן דבריו של ראש העיר בנושא:

1082 יחידות דיור נוספות לצעירי אשדוד 🏘

בשורה חשובה לצעירים: דיור נוסף במחיר מופחת למשתכן.
היום נבחר קבלן לבניית מתחם דיור בשכונת פארק לכיש, במסגרתו יוקמו 1082 יחידות דיור, מחציתן במחיר מופחת, שיעמוד על כמיליון ₪ לדירת 3 חדרים.
המתחם יכלול לצד מבני המגורים גם מוסדות ומבני ציבור, שטחי מסחר, שטחים ציבוריים פתוחים, פארק וקריית ספורט.
אני ממשיך לדאוג לצעירי העיר, והכמות הזו מצטרפת ל- 692 יחידות דיור במתחם בית בשדרה, שקבלנים זכו במכרזים להקמתן בחודש יוני האחרון.
סה״כ 1774 יחידות דיור שמחציתן תוצענה בהגרלות ומחציתן בשוק החופשי, בטווח של השנה הקרובה לצעירי אשדוד.

הדמיה: ארי כהן אדריכלים

מתוך עמוד הפייסבוק של רה״ע. בהתאם לסע 27א לחוק ז״י.

אולי תתעניין ב...

אימה ברובע ו׳: לקח נערה בת 14 לביתו ואנס אותה

זוועה ברובע ו׳: בן 40 חשוד שלקח נערה בת 14 ואנס אותה בביתו ברובע ו׳ …

2 תגובות

  1. הבטחות , הבטחות ועוד הבטחות – כמה יחידות דיור ניבנו ונמסרו לזוגות הצעירים משנת 2008 תחילת הקדנציה הראשונה של לסרי הכישלוני ????
    התשובה א-פ-ס !!!!!

  2. מילה של לסרי שווה לנפיחה של עכבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.