ראש העיר יחיאל לסרי התחסן נגד שפעת וממליץ

ראש העירייה, ד"ר יחיאל לסרי, מצטרף לקריאה של כללית לתושבים: “צאו – והתחסנו !" ומקבל בעצמו חיסון לעיני המצלמות

הבוקר, יום רביעי, 17 באוקטובר, הגיעו שתי מנהלות סיעוד בכללית אשדוד, סופי קון ושירלי שם טוב, ללשכתו של ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, וחיסנו אותו בחיסון נגד שפעת לקראת ימי החורף הקרובים בשידור חי מול המצלמות. ד"ר לסרי, ששימש בעבר כרופא בכיר במרכז הרפואי קפלן, אמר: "אני רואה חשיבות גבוהה בחיסון נגד שפעת שמעניק הגנה משמעותית לחולים כרוניים, לילדים, לנשים בהיריון ואף להצלת חיי אדם".

ד"ר לסרי אמר, תוך כדי קבלת החיסון ע"י אחיות כללית אשדוד, כי הוא מצטרף בשמחה לקריאה של כללית לתושבי אשדוד והסביבה להגיע למרפאות ולהתחסן לפני שמגיע החורף. "אני מצטרף בשמחה רבה כי אני רואה חשיבות מאוד גבוהה בנושא החיסון, ולא רק בדאגה למשק ולימי העבודה שמחסירים, אלא באמת גם להצלת חיים. אנחנו יודעים שחיסון נגד שפעת מעניק הגנה מאוד משמעותית במיוחד לחולים כרוניים, לילדים, לנשים בהיריון, שהחיסון מקטין גם את שיעור האשפוז שלהן במהלך ההיריון".

ד"ר לסרי הוסיף, כי הכאב של החיסון הוא ממש זניח ואין תופעות לוואי. הוא אף נתן עצה מעניינת: "מי שרוצה יש לי הצעה קטנה. תאכלו אחר כך (אחרי החיסון) ביצה אחת קשה וזה גם מקטין את תופעות הלוואי הקלות שהם דמוי שפעת, שגם הן מאוד נדירות. אני יכול להגיד שמעולם לא סבלתי מהדבר הזה. והכי חשוב – זה הצלת חיים. ולכן: אנא צאו – והתחסנו !"

רופאי כללית מוסיפים, כי שפעת היא מחלה נגיפית נפוצה ומדבקת שתסמיניה מלווים בחום, כאבי שרירים, שיעול, כאב גרון וכאב ראש. חיסוני השפעת הנם כנגד ארבעה זני שפעת כפעולת מנע בטוחה עם יעילות מוכחת בהפחתת תחלואה ואפילו תמותה מהמחלה. גם עבורכם וגם עבור ילדיכם. שיהיה לכולם חורף בריא ומהנה.

צילום: אופיר לוי, דובר כללית מרכז

 

אולי תתעניין ב...

ועידת השׁוּפוּנִי

כנס בתחום החינוך נערך היום (ראשון) במרכז ״כיוונים״ בעיר, ״וועידת חינוך״ קראו לה מארגניה. נצייין, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים