הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

קריאה נרגשת של פעילי שלושת המחנות: צאו לאיחוד אחרת הכישלון על ראשכם

כשבועיים לפני הבחירות החשובות ביותר שידעה העיר בשנים האחרונות, יוזמה של הפעילים הבולטים ברשתות החברתיות (פייסבוק וואטסאפ) ליצור איחוד בין 3 המועמדים הואיל ואם לא, סיכוייהם של מי מהשלושה לגבור על לסרי בסבוב הראשון לא קיימת והיציאה לסיבוב השני, אם יהיה, מעמידה את השינוי בספק.

היטיב לכתוב היום (שבת) הפעיל החברתי המוביל – שמוליק דואק – אשר מלווה את הלן גלבר במירוץ לראשות העיר. כך כתב דואק:

זוהי פנייה לכל המועמדים לראשות העיר אשדוד, הטוענים להחליף את לסרי –
הלן גלבר, שמעון כצנלסון, אלי לחמני, שעת האמת הגדולה הגיעה. משך חצי שנה דיברתם על הצורך להחליף את לסרי, שרוב תושבי העיר כבר לא רוצים אותו, ולהביא בשורה חדשה לאשדוד.
כל הזמן הזה דיברתם על הצורך באיחוד ובשילוב כוחות, וקראתם אחד לשני לערוך סקרים שיצביעו מי המועמד/ת שיכול/ה להחליף את לסרי, והוא זה או זאת שיוביל את ההתמודדות מול השלטון שאנחנו כ"כ לא רוצים בו יותר. על פי נתוני הסקר מלפני שבועיים של מכון סמית, הידוע כאחד המדויקים והאמינים בארץ, אלה העובדות שנחשפו :
הסיסמא "רק הלן מנצחת את לסרי" לא מוכיחה את עצמה (23% תמיכה בלבד)
הסיסמא "בסוף שמעון ייקח" לא עוזרת לו (19% תמיכה בלבד)
הסיסמא "רק לחמני יכול" בכלל לא קרובה למציאות (16% תמיכה בלבד)
מה כן יעזור לכם ולנו ? אם שניים יסירו מועמדות ורק אחד מכם יוביל או תוביל, יש לכם יחד 60% תמיכה, ושום דבר לא יעזור ללסרי לכפות את המשך שלטונו על האשדודים בניגוד לרצונם.
חשוב לי להגיד לשלושתכם, שמה שהניע אותנו הפעילים, שעד עכשיו תמכו בכם, הובילו וליוו אתכם במסע הזה, הוא להחליף את לסרי. התושבים שמרגישים נבגדים ע"י ראש העיר, שהולכו שולל אחרי ששיקר לנו כל כך הרבה פעמים, ומכר אותנו תמורת הישרדותו האישית, מבקשים מכם להתעלות מעל לכל שיקול אחר, ולספק את רצון התושבים.
באופן אישי, יותר משחשוב לי שהלן גלבר תיבחר, חשוב לי שלסרי לא יישאר. ומה שיפה הוא שגם הפעילים של שאר המתמודדים אומרים את זה. מטרת העל של כולנו זה להחליף את השלטון הכושל הזה.
שמעון כצנלסון, אתה המבוגר ומצופה שתהיה גם האחראי :), הלן גלבר, מה שעניין אותך בכל שנות פעילותך הפוליטית זה טובת הציבור, וזאת השעה לראות קודם כל את הציבור גם עכשיו.
אלי לחמני שיש לי חיבה אישית גדולה אליך כאדם וכרו"ח שלי, היית הראשון לקרוא לסקר בין המועמדים שיקבע מי מוביל והוא שיישאר אחרון במירוץ.
הנה הגיעה ההזדמנות של שלושתכם לחבור יחדיו, ולהוביל את העיר לאפיקים חדשים, לפלורליזם, לקדמה ולתנופה אמתית.
סיפרתם לנו עד עכשיו על טובת העיר. בואו תוכיחו לנו שזה העיקר מבחינתכם, ולא האגו האישי שלכם.
קבעו ביניכם חברת סקרים שתהיה מקובלת על שלושתכם, שאלו את הציבור מי הכי ראוי/ה להחליף את לסרי או מי בעל/ת הסיכוי הטוב ביותר להחליפו, ותקבלו את תמונת המצב האמתית.
אני וחבריי, תומכי הלן גלבר, נקבל כל תוצאה שתתקבל וכל החלטה של הלן. נמשיך לעמוד מאחוריה בכל תנאי. אין לי ספק שתומכי לחמני וכצנלסון גם הם יקבלו כל החלטה של המועמדים שלהם, ויחד נצא לדרך חדשה עבור עתיד העיר. הרי על זה דיברתם משך כל הקמפיין שלכם !
האופציה האחרת היא המשך ישיבתכם באופוזיציה והמשך שלטונו של לסרי, כי זה לא פשוט לנצח ראש עיר מכהן (במיוחד כזה שקונה את שלטונו במחיר של מכירת התושבים).
מצב כזה חלילה יסמן את המשך התדרדרותה של אשדוד ואת הקץ לסיכוי של מי מכם להוביל אי פעם !! בחירתו הנוספת של לסרי תמית אסון על העיר. הצעירים החילונים ימשיכו לנטוש. החרדים ימשיכו לגדול, ועד הבחירות הבאות המאזן שקיים היום לא יהיה קיים יותר.
פעמון השכמה גדול מצלצל בעיר, וכמו שהתושבים שומעים היטב את צליליו, ראוי שגם אתם תשמעו ותפנימו.
קחו אחריות חברים. קחו אחריות !!!
אני מעריך מאוד את שלושתכם.
התמיכה שלי בהלן גלבר לא מפחיתה שום דבר מההערכה שלי אליכם, כמו אל כל אחד שמבקש לעשות לטובת העיר ולהוביל שינוי.
שלושתכם עשיתם כל מאמץ בחודשים האחרונים כדי להתחזק ולשפר עמדות.
קיבלתם את תמיכתם של הפעילים הנאמנים והמסורים שלכם. עבדנו בשבילכם תוך הקרבה גדולה ובמסירות אין קץ. עכשיו תורכם לעשות את המעשה הנכון עבורנו. עבור כולנו !
הלן גלבר אמרה מההתחלה שהיא בעד סקר שיתקיים שבועיים לפני הבחירות, ותוצאותיו יהיו מקובלות עליה ועל כל השאר.
זה בדיוק הזמן של שלושתכם להתעלות על עצמכם. להפגין אחריות ואכפתיות לעיר שלנו, ולהוכיח לנו שכל הריצה שלכם הייתה באמת בשביל התושבים, כי כאמור רצון התושבים האמיתי ידוע לשלושתכם. עתיד העיר יושב על כתפיכם ! שלושתכם תיזכרו בהיסטוריה של אשדוד כמי שהצילו אותה ברגע האחרון, או שלחלופין תיזכרו כמי שהאגו שלהם גרם לסופה של אשדוד כעיר של כל תושביה.
עיני כל הארץ נשואות לעיר שלנו. אם תשאירו אותה בידיים לא אחראיות זה יסמל את סופה של התקווה בעוד הרבה מקומות שבהם מתמודדים עם האיומים שיש לנו באשדוד.
וקריאה אחרונה לפעילים של כל המועמדים – בואו נשתף פעולה בינינו כדי להשפיע על כל המתמודדים. בואו ניקח אחריות גם אנחנו ונצטרף כולנו לקריאה נרגשת ואפילו מתחננת – שיצאו לאיחוד !!!!
מגיע לנו. אנחנו אוהבים את אשדוד
תחשבו על רבע מיליון תושבים ואחר כך על עצמכם.
בבקשה 🙏
תושבי אשדוד מוזמנים לשתף כדי שהקריאה הזאת תהדהד בכל העיר.
תודה.

תמונה ראשית מתוך שאטרסטוק

הפוסט של גלבר הקורא לאיחוד בין המועמדים מול לסרי/ 31/7/18: 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.