הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > פניות לראש העיר > "קייטנה" מול לשכת ראש העיר: "לא נזוז מכאן עד אשר ילדינו יישארו בגני הילדים שלהם"|מחאת ההורים לילדים המיוחדים

"קייטנה" מול לשכת ראש העיר: "לא נזוז מכאן עד אשר ילדינו יישארו בגני הילדים שלהם"|מחאת ההורים לילדים המיוחדים

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

מחאת ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים ממשיכה זה יומה השני בקומה החמישית בבניין העירייה

ביום רביעי האחרון, בישיבת מועצת העיר, הועלה לסדר היום ע"י ד"ר לחמני – המועמד לראשות העיר – נושא כוונת העירייה להעביר ילדים עם צרכים מיוחדים לשהות בכיתות בתוך בתי הספר. ההורים טענו, כי איש מעיריית אשדוד לא התייעץ איתם טרם קבלת ההחלטות וההחלטה הגיעה אליהם כרעם ביום בהיר וללא הכנה מוקדמת. כמו כן, היו הורים שטענו, כי התנאים הקיימים היום בגני הילדים הינם נאותים וטובים וחששו, שמא התנאים בבתי הספר יהיו נוחים פחות לילדיהם.

הורים רבים הגיעו לישיבת מועצת העיר האחרונה, וביקשו למחות על ההחלטה.

בעיריית אשדוד החליטו להותיר את ההחלטה על כנה ולהמשיך בתכנית החדשה – להעביר את הילדים לכיתות בתוך בתי הספר ועל כן, ההורים נרתמו למחאה מול לשכת ראש העיר, בקומה החמישית בעיריית אשדוד.

ההורים החליטו להעביר את ילדיהם ל"קייטנה מול לשכת ראש העיר", כלומר הם מגיעים זה היום השני בבוקר, לקומה החמישית ונותרים שם יום שלם, עם ילדיהם, מעסיקים אותם ומקווים, כי מישהו ישמע את תחינותיהם.

הבוקר, הגיע למקום ח"כ אילן גילאון ותמך בהורים על מחאתם. בנוסף לח"כ גילאון נראה, כי נציגי תנועת 'אשדודים' נמצאים גם הם עם ההורים כבר מתחילת הדרך, כולל גם בישיבת מועצת העיר.

היכן חברי מועצת העיר אתם שואלים? גם לנו אותה השאלה, ללא כל תשובה.

צילום: ליבי מליכוב

בדוק גם...

צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר הרבה תום לב היה אתמול …

שינוי גודל גופנים