קטסטרופה בכבישי העיר הבוקר: ״העיר נצורה. מקווים שראש העיר מעודכן״

הבוקר (שלישי), עקב תאונת דרכים עם מעורבות משאית זבל ביציאה הצפונית מהעיר נחסמה היציאה לחלוטין משם וכל התנועה הופנתה ליציאה הדרומית מהעיר. הדבר גרם לפקקי ענק ולאלפי תושבים כעוסים ועייפים מהעמידה בפקקים, עו בטרם החל יום עבודתם. למה לא דואגים לכניסות/יציאות נוספות מהעיר?

כידוע, מדי יום, נאלצים עשרות אלפי תושבי העיר לצאת מחוץ לאשדוד על מנת להגיע בזמן למקומות העבודה. הואיל ובאשדוד לא קיימים מספיק מקומות עבודה בנושאי היי-טק, נאלצים רבים מתושבי העיר לצאת ולהתפרנס מחוץ לעיר מגוריהם. הבוקר, משאית זבל אחת, שהתהפכה ביציאה הצפונית מהעיר שיתקה, למעשה, את כבישי העיר ובמשך זמן רב נאלצו תושבי העיר פשוט לעמוד בפקקים ארוכים שהשתרכו גם בכביש s וגם, כמובן, על שד׳ מנחם בגין ביציאה הדרומית מהעיר.

תושבים כועסים: ״העיר נצורה. מקווים שראש העיר מעודכן״

״אני לא חושב שראש העיר מודע לפקקים הללו הבוקר״, אמר לנו הבוקר תושב העיר. ״אחרת הוא היה עושה משהו כמו לבנות כניסות ויציאות נוספות מהעיר. לא ייתכן שמשאית זבל אחת תוקעת רבע מיליון תושבים בעיר נצורה״, הוסיף.

תושבי העיר אשדוד משוועים למקומות עבודה בתוך העיר ונראה, כי על אף ניסיונות של מחלקות בעירייה לשדל מפעלים להגיע לכאן, עד כה, ללא כל הצלחה ממשית. נקודה חשובה נוספת הינה התוספת המתבקשת של כניסות ויציאות מהעיר.

צילום: דוברות איחוד הצלה

אולי תתעניין ב...

איך לתכנן טיול מושלם בחו"ל?

חסכתם תקופה ארוכה לטיול הזה וכעת אתם עומדים להזמין טיסה. לפני שאתם ממהרים להיכנס לרשת ולמצוא את הטיסה …

תגובה אחת

  1. חחח מצביעי ליכוד יקרים. איזה כיף לי שרע לכם. פשוט כיף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים