הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

קדנציה שניה אושרה ליו״ר דירקטוריון נמל אשדוד- הגב׳ אורנה הוזמן-בכור

אורנה הוזמן בכור יו״ר דרקטוריון חברת נמל אשדוד אושרה לקדנציה שניה : לראשונה מאז הקמת חברת נמל אשדוד מכהן יו״ר דרקטוריון יותר משלוש שנים

לראשונה מאז הקמת חברת נמל אשדוד זוכה יור דירקטוריון לכהן מיותר משלוש שנים ואף לקבל קדנציה נוספת. הוועדה לבדיקת מינויים ברשות החברות הממשלתיות אישרה את הארכת כהונתה של אורנה הוזמן בכור יור דרקטוריון חברת נמל אשדוד, לשנתיים נוספות.

במהלך הארבע שנים האחרונות הובילה הוזמן בכור את הנמל לקראת התחרות המתגברת בעקבות כניסת הנמלים החדשים. במסגרת ההיערכות, וכאסטרטגיה, הדירקטוריון בראשותה אישר תקציב השקעות בהיקפי ענק של 2.4 מיליארד שקלים. במסגרת התקציב ישנה תכנית פיתוח המאסיבית שתשרת את החברה בתחרות העומדת בפניה ותסייע לעמוד ביעדים העסקיים והתפעוליים.
הוזמן בכור הובילה את נושא החדשנות הטכנולוגית בארגון הבא לביטוי בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות תוך שיתוף פעולה עם סטארטאפים. החברה בהובלתה סיימה שני מכרזים מיוחדים מסוגם והכריזהעל סטארטאפים נבחרים שרואים בנמל אשדוד פלטפורמה מדהימה לפיתוח המוצר שלהם שיביא לשינוי עתיד פני הנמל. כגון : סטארטאפ שפיתח 'מוח' למכולות באמצעות בינה מלאכותית, סטארטאפ שפיתח אלגוריתם ייחודי המודד את עומק קרקעית הים ושני סטאטרטאפים המפתחים רחפנים ורכבים אוטונומיים. מדובר במוצרים שיעשו לא פחות ממהפכה בפעילות היומיומית השוטפת של הנמל, אשר מכניסים רוח של חדשנות ומציבים אותנו בחזית עולם נמלי הים
הוזמן בכור : "אני מבקשת להביע את תודתי לשרת התחבורה ח"כ תא"ל במיל, מירי רגב ולשר האחראי על רשות החברות ח"כ דודי אמסלם, על האמון המלא שניתן בי ובחברה. המשך עבודתי כיור דרקטוריון החברה, גם בקדנציה שניה, מהווה תעודת הערכה קודם לכל לחברת נמל אשדוד ועובדיה אשר פועלים סביב השעון לטובת המשק והכלכלה הישראלית. אני משוכנעת שהעורק הראשי של המשק הישראלי- נמל אשדוד – ידע להתמודד בתחרות המתגברת עם הנמלים החדשים ולהמשיך ולהיות הנמל הגדול בישראל."

צילום תמונה ראשית: פבל טולצ׳ינסקי

אולי תתעניין ב...

ההודעה התמוהה של משטרת ישראל בעניין ישיבת גרודנא

משטרת ישראל הוציאה הודעה תמוהה היום, לפיה השוטרים מוודאים אכיפה במוסדות הלימוד בדגש על ישיבת …

תגובה אחת

  1. אני רוצה לעבוד בנמל אני רוצה להתעשר ולהבין הון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.