הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

קבלו אותם: אנשי השנה של ״אשדוד היום״ לשנת תש״פ

הרגע אשר לו כולם חיכו הגיע! רגע לפני כניסת ערב החג (והסגר) – אנשי השנה המשפיעים והמפתיעים שלנו לשנת תש״פ שאת גרה את כולנו. מוזמנים לקרוא בהנאה ולפרגן לנבחרים!

איש השנה של ״אשדוד היום״ בתחום ההתנדבות והעזרה לזולת – עו״ד אופיר לסרי, חבר מועצת העיר

חדרי המיון עמוסים ותחושה של חשש מלווה את תושבי העולם כולו ואשדוד העיר האדומה בפרט, עם התפרצותה של מגפת הקורונה. העיר התברכה בעמותות רבות ומגוונות אשר עוסקת בסיוע לאוכלוסיות השונות וערך ההתנדבות מקבל משמעות כפולה ומכופלת הודות לאנשי חסד המסכנים את חייהם עם התנדבותם בעת הזו. בין מאות המתנדבים הנהדרים שקיימים בעיר, בחרנו בעו"ד אופיר לסרי לאיש השנה בתחום, לאחר שמספר פעמים במהלך השנה קיבלנו פניות מתושבי העיר על כך שעו״ד לסרי סייע להם רבות בביקורם במיון בית החולים הציבורי ״אסותא״. לסרי, עורך דין במקצועו, חבר מועצת העיר אינו מספר לאיש, כי בעשרת החודשים האחרונים, הוא מפנה מזמנו לטובת התנדבות בבית החולים אסותא. אלמלא ההתעקשות היתרה שלנו מולו,ספק רב אם הנושא היה עולה כאן לפרסום באופן פומבי.

מדי יום חמישי, החל משעות הבוקר ועד הצהריים המאוחרות עו"ד אופיר לסרי עוטה מדים לבנים ומתנדב בחדר המיון. לאחרונה, התבקש על ידי צוות בית החולים להתנדב יום נוסף גם במחלקת הקורונה. במחלקת הקורונה, עו״ד לסרי, שהציבור מכיר מפעילותו הציבורית, מעניק שקט ורוגע בעיקר למשפחות החולים. התחושה ש״יש עם מי לדבר״ חשובה בעיקר בעת הזו. לא מעט תושבים אשר הגיעו אל חדר המיון נדהמו לראותו כאחד מהצוות, תוך שהוא משנע חולים למחלקות השונות או לביצוע בדיקות, עובר בין החולים ומחלק את ארוחות הבוקר והצהרים, מסייע לצוות האחיות בעבודות סיעוד, מבצע בדיקות א.ק.ג ומדדים ונרתם לכל משימה אשר מוטלת עליו, גם אם לעיתים מדובר במשימות פיזיות מורכבות.

לסרי מבקש לא לדבר בנושא. הוא שומר על כך בקנאות מזה תשעה חודשים. "לא הגעתי להתנדב כאן כדי לקבל פרסום, זה לא מעניין אותי והאמיני לי ההרגשה מספקת יותר מפסק דין טוב או ישיבת מועצה מוצלחת", אמר לי בארבע כשפניתי אליו לראיון, שגם אותו הוא סירב לקיים. מבדיקתי עם גורמים שונים נוכחתי לדעת, כי לא רק שהוא מתנדב במיון בית החולים אלא התבקש להתנדב לאחרונה יום נוסף בשבוע, הפעם במחלקת הקורונה ומידי יום א' הוא עולה לקומה הרביעית בבית החולים ונכנס למשמרת במחלקת המדוברת, שם הוא חלק מהחמ"ל ומעניק מענה למשפחות החולים לרבות העברת בקשותיהם לצוות הרפואי.

הנכונות של נבחר ציבור למדר עצמו מהסביבה לטובת התנדבות בימי מגיפת הקורונה, גם בגל ראשון ובגל השני, כאשר התחלואה ברחבי המדינה בכלל ובאשדוד בפרט משתוללת, ראויה לכל הערכה. למרות הפצרותיו במהלך החודשים האחרונים, שוחחתי עימו השבוע ובישרתי לו על בחירתו כאיש השנה של "אשדוד היום". הוא לא הסתיר את התרגשותו אולם הייתה לו בקשה אחת, "תספרי על ההתנדבות באופן כזה שיעודד התנדבות של חבר'ה צעירים בבית החולים ובבתי אבות, זה עוזר למבוגרים, זה מעלה חיוך על הפנים שלהם".

לאחר שתיקה ארוכה, הוא הוסיף: "תראי, לא ראיתי את ההורים שלי חודשים רבים מאחר ואבי נמצא בסיכון גבוה. השבוע הלכתי אל הוריי, עמדתי בפתח הדלת ואמרתי להם שהתגעגעתי אליהם, לא היה קל. הסברתי להם, כי בית החולים ממלא אותי ואני גורם לאחרים נחת ולפעמים הם אפילו מצליחים להעלות חיוך. זהו שכרי". ״לכסות אשה מבוגרת שהגיעה בגפה למיון, כי קר לה ואין איתה איש או להציע כרית למאושפז שלא יכול לשבת בכוחות עצמו נותן לי סיפוק אדיר. זה ממש כמו לטפל בהורים שלי. ככה אני מרגיש״, הוסיף עו״ד לסרי.

פייר? התרגשנו!

עו״ד אופיר לסרי, חבר מועצת העיר – לא מפספס יום התנדבות במיון

איש השנה של ״אשדוד היום״ בתחום הפוליטיקה – שמעון כצנלסון

שמעון כצנלסון התמודד לראשותה עיר בשנת 2018 ולא ניצח. מאז ועד היום, מכהן כצנלסון כסגן ראש העיר ובתפקיד הנחשק יו״ר ועדת בניין עיר. כצנלסון, הוא האיש שהצליח להוכיח לרבים וטובים שהמספר 6 הוא, למעשה, גדול יותר מ-10. נסביר.

כצנלסון ידע מספר שנים טובות כיו״ האופוזיציה והמהפך שעשה בשנת2 018, מיד בתום הבחירות לראשות העיר כאשר היה ברור שלא יזכה ואכן כך קרה. מלבד סגנות ראש העיר בשכר ויו״ר ועדת בניין עיר, קיבל לידיו כצנלסון את שתי החברות העירוניות המשמעותיות הלא הן חפ״א והחברה לתיירות. בשתיהן, עמל כצנלסון והצליח להכניס את מקורביו ומכריו לתפקידים בכירים ביותר. מכאן, הדרך לשליטה היתה קצרה ביותר. כצנלסון עשה את הלא ייאמן כאשר הצליח לחנוך פארק ״מנגלים״ שמקומו אומנם לא קוסם לאשדודים אך קודמיו נתקלו בקושי להקים פארק שכזה, בעיקר משום התנגדות החרדים להקמת פארק שעלול למשוך תושבים לעשיית ״על האש״ בשבת. הצלחה נוספת של כצנלסון, ללא עוררין, היא קיומו של השייט בנחל לכיש. שייט הברבורים אולי עלול להתפרש בעיני אחדים כמשהו טריוויאלי, אך מביני העניין הפוליטיקה המקומית יודעים להעריך זאת היטב, משום שזו אטרקציה חדשה הפתוחה בשבת ובוודאי נוגדת את הסטטוס-קוו הקיים בעיר בין הציבור הכללי לחרדים. גם כאן הצליח כצנלסון לקטוף הצלחה. משום כך חדי העין יכולים להבחין, כי כצנלסון מנצח פעם אחר פעם את עמדתם של החרדים ויש שיגידו אף שולט בעיר ובסדר היום, גם משום היותו יו״ר הועדה לבניין עיר.

קרבתו של כצנלסון לד״ר יחיאל משכיחה מכל צופה מהצד את היריבות שהיתה בין השניים רק לפני שנתיים, כאשר התמודדו זה מול זה בבחירות לראשות העיר. עובדה זו מדגישה פי כמה את מערכת היחסים הדי מוזרה בין ראש העיר לאבי אמסלם, יו״ר ש״ס בעיר, אשר תמיכתו בלסרי הובילה את לסרי בבטחה לקדנציה השלישית.

כצנלסון שומר על סגנון מאופק, ג׳נטלמני, קר, לא נסחף עם הרגש באימפולסיביות משוללת כל רסן, אף שרגש לא חסר בו. בקדנציה הנוכחית, שינה כצנלסון אט אט את סגנון הלבוש שלו. ומחליפות סטייל אירופה בצבע בהיר עם פפיון אדום, עבר כצנלסון באלגנטיות לג׳ינס של חברות יוקרה וחולצת פולו קלילה. על הכובע כצנלסון עדיין לא וויתר והוא הפוליטיקאי היחיד, עד כה, שניתן לסמן אותו באמצעות אימוג׳י הייחודי רק לו 🧢. השינוי בסגנון הלבוש עלול להטעות רבים שיחשבו שכצנלסון בקושי בן 60, בזמן שהוא קרוב מאוד לגיל 80 (!).

האם כצנלסון ירוץ בבחירות הבאות, 2023? אין לדעת. גילו המתקדם בוודאי שלא יסייע לו בכך וגם ההתחברות ההרמטית שלו לראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, בוודאי לא תבשר רעננות שאותה מצפים לקבל הבוחרים בו. לראשות העיר גוברות ההערכות, שכצנלסון לא יתמודד אך למועצה בוודאי ינסה שוב את מזלו. האם יצליח לשחזר את ה-6 מנדטים הקיימים, בעודו האיש הבולט באופן בלעדי ברשימתו? עוד מוקדם להכריז. ברכות לכצנלסון על בחירותו ויישר כח על הישגיו!.

אשת השנה של ״אשדוד היום״ בתחום הניהול הציבורי – הגב׳ אורנה הוזמן-בכור

אורנה הוזמן-בכור מכהנת כיו״ר דירקטוריון נמל אשדוד כבר יותר משלוש שנים. הוזמן-בכור היא האשה בעלת התפקיד הבכיר ביותר בעיר אשדוד ומאז תחילתו הונתה, מצעידה את נמל אשדוד לקידום וחדשנות שיעמדו למבחן עם כניסת תפעולו של הנמל החדש. הוזמן בכור שימשה כמנהלת הכללית של משרד הפנים עד לסוף שנת 2016. קודם לכן כיהנה כמנכ״לית של משרד התשתיות, המשרד לפיתוח הנגב והגליל והמשרד לשיתוף פעולה אזורי.

הוזמן בכור היא בעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן. בעבר היא כיהנה כדירקטורית במועצת מינהל מקרקעי ישראל ובמפעל הפיס. הוזמן בכור הינה בעלת ניסיון רב של עבודה מול גורמי הממשל וגורמי הרגולציה.

עם מינויה אמרה הוזמן בכור: ״אני משוכנעת שבעידן התחרות נדע להוביל את חברת נמל אשדוד להישגים משמעותיים גם בעולם של ריבוי מתחרים. אני מתרשמת מאד מהמערך המקצועי אותו פגשתי בארגון ואני משוכנעת שבכוחות משותפים נגיע להשגת היעדים הארגוניים״.

על הדרך המשמעותית שלה כיו״ר דירקטוריון בחברה החשובה ביותר בעיר אשדוד, שמפרנסת מאות משפחות בעיר – נבחרה הוזמן-בכור לאשת השנה שלנו בתחום הניהול הציבורי.

מאז שנבחרה הוזמן לתפקיד, התחלפו כבר שני שרי תחבורה (ישראל כץ ובצלאל סמוטריץ׳) ואילו הוזמן נשארה בתפקידה יציבה ואיתנה. בתקופתה, הוחלף מנכ״ל הנמל ונכנס מנכ״ל חדש שנדרש להתמודד עם אתגרים חדשים ובעיקר היערכות לתחרות מול הנמל החדש.

יו״ר דירקטוריון נמל אשדוד- אורנה הוזמן בכור. קרדיט צילום: רונן אקרמן

איש השנה של ״אשדוד היום״ בתחום הפעילות הציבורית – רוני סאיג

צריך איש אחד שאכפת לו, על מנת להניע מהלך גדול. ביום בהיר אחד בחודש ספטמבר הופתעו תושבי העיר לראות כיצד מציבים במרחק קטן מאוד מקו החוף, באתר מגודר מנופים. מדובר בבניית בתי המלון בחוף לידו, בסמוך לקו המים.
הדבר הדיר שינה מעיניו של רוני סאיג והוביל אותו להתחיל בבדיקה של הנושא מול העירייה, אשר לפחות בעיניו מילאה פייה מים ומול רשויות התיכנון אשר גם הן הערימו קשיים. סאיג החליט לשתף את הציבור בתהיות שלו ובחלקי כמידע אשר החלו להתגבש לתמונה קבוצה של חברים ופעילי ציבור, ורבים מהם הסכימו, כי, על פניו נראה, כי נעשה כאן מחטף. נדגיש, כי תכניות הבניה בחוף לידו חוקיות לחלוטין, נכון להיום.

כך ביום בהיר אחד תושבי אשדוד נחשפו לעובדה, כי עיריית אשדוד מקדמת בנייה על קו החוף בניגוד לנהלים, בניגוד לחוק שימור הסביבה החופית, בניגוד לתמ״א 13 משנת 1983 ומעל לכל בניגוד להבטחות מפורשות של ראש העיר מנובמבר 2015.

במהלך הבדיקה התברר לסאיג, כי חוף הים שלנו לא ישאר אותו הדבר. וכי יזמים ובעלי עיניין רוחשים ובוחשים בקידום הנושא, ביחד עם הנהגת העיר בקידום בנייה על החוף במרחק בגבול ה-100 מטרים ואולי אף פחות מכך (תלוי מי המודד). תוך התעלמות, לדעתם, משמירה על האינטרס הציבורי, איכות הסביבה ושמירה על חופי הים שלנו פתוחים לציבור.

במהלך הבדיקה התברר לסאיג שהוביל את המהלך, כי בכוונת עיריית אשדוד לאפשר ליזם לקבל חלק מהחניון הציבורי המהווה עבור כולנו חלק מרחבת השוק, ואת התוכנית אשר אף היא לא פורסמה לציבור, להעתיק את השוק העירוני המהווה אטרקציה אזורית ועושה חסד עם העיר כולה וסוחרייה.

סאיג יצא להפגנה בשוק הומה האדם ביום רביעי, שוחח עם הסוחרים וסיפר להם, שבקרוב יפנו אותם ממקומותיהם ולא יהיה להם מקור פרנסה. לפחות לא בשוק באשדוד. הסוחרים די ביטלו את ״האיש עם המגהפון״ והמשיכו למכור את מרכולתם. יש הרבה עבודה בשוק באשדוד ולמי יש זמן להתעסק עם דברים אחרים?, חשבו בלבם הסוחרים.
כעת, מספר חודשים לאחר היוודע הדברים, אנחנו עדים לסגירתו של השוק ולאי מתן אישור להפעלתו מאז חודש מרץ 2020. האם השוק יחזור לעבוד במתכונתו הקבועה והמוכרת עד אז? אין איש שיודע להשיב על כך בעיריית אשדוד, למעט ראש העיר שהתשובה מצויה אצלו בלבד.

המאבק נגד הבנייה על קו החוף וההשלכות החמורות שלו, צריכים להוות תמרור אזהרה לכל תושבי העיר והסביבה. אין ספק, כי תושבי העיר, על פי רוב, בעד פיתוח תיירות, בת קיימא בעיר וזאת מבלי לפגוע בנכס החשוב והגדול ששייך לכולנו בעיר ובמדינה חופי הים.

תודות למאבקו זה של רוני סאיג ולעוד נוספים, זוכה לקבל את התואר ״איש השנה בתחום הפעילות הציבורית״. כן יירבו כמותו!

רוני סאיג והמגהפון (עם השלט, ג׳ימי קוז)

איש השנה של ״אשדוד היום״ – משפיען רשת – שמוליק דואק

לפני הכל נציין, כי בטרם החלטנו על ״אנשי השנה״ לשנת תש״פ, כתבנו בקבוצת הפייסבוק שלנו פוסט אשר זכה לתהודה רבה ובו שאלנו: מי לדעתכם יכול להיות איש השנה, במגוון התחומים האפשריים?

האיש שקיבל הכי הרבה המלצות הוא לא אחר מאשר שמוליק דואק.

דואק הינו בעלים של המספרה החברתית הראשונה בארץ. דואק פעיל ציבור בולט ומשפיע מזה שנים ופוסטרים שלו ברשת החברתית זוכים לחשיפה גדולה ומכאן גם השפעתו הרבה. דואק איכפתי מאוד לציבור, מושיט יד בכל הזדמנות ושומר על קשר קרוב עם הקהילה בעיר. דואק הקים מספר קבוצות פעילות בפייסבוק, אשר מונות עשרות אלפי אשדודים שמוצאים שם במה ראויה להשמיע את רצונם, תקוותיהם ולעיתים אף מעלים נושאים לשיפור. בכירי העירייה מכירים את דואק, על פי רוב, ומעניקים ליכולתו ברשת משמעות.

על כך ועוד הרבה יותר, זוכה שמוליק דואק שלנו לתואר ״איש השנה של אשדוד היום בתחום- משפיעים רשת!״.

שמוליק דואק ״משפיען רשת״

אנשי השנה של ״אשדוד היום״ בתחום הספורט – יוסי קנפו ומשה אוחיון

יוסי קנפו, בעלים בית"ר אשדוד בכדורגל, העולה החדשה לליגה ב' דרום ב', שפתחה לפני שבועיים בית ספר לכדורגל, לגילאי 6-9. בתקציב זעום, הרחק מאור הזרקורים, עם הרבה צניעות ותשוקה בלתי נגמרת לכדורגל, קנפו הוא הלב הפועם של הספורט באשדוד.

במקום השני- משה אוחיון, עוזר מאמן מ.ס אשדוד.

נכתב בהמלצתו של רותם אברמוביץ׳.

איש השנה של ״אשדוד היום״ בתחום הבריאות – ד״ר ארז ברנבוים

מנכ״ל בית החולים הציבורי ״אסותא״ אשדוד, ד״ר ארז ברנבויים, נכנס לתפקידו לפני כשנה ומאז מנהל ביד רמה את בית החולים בעיר. המקום, שכל תושב בעיר רואה בו מקדש של חמלה, כמילות השיר שכתבה במיוחד לטקס פתיחתו תלמה אליגון, צובר קהל לקוחות מרוצים, תושבי העיר. ד״ר ברנבוים מצעיד את הצוות הרפואי קדימה וניתן להבחין בכך בשירות האדיב שלו זוכים מרבית הפונים. מחלקת הקורונה בבית החולים כבר כמעט מלאה בחולים, שזוכים לטיפול מסור ביותר מידי הצוותים הרפואיים. על כך ועוד הרבה יותר, זוכה הד״ר ברנבויים מאיתנו לתואר ״איש השנה בתחום הבריאות״.

לא נשכח, את הצוותים הרפואיים ביחד עם ד״ר ברנבויים ובהנחייתו, שעובדים יומם וליל על מנת לטפל ולחמול על כל חולה בבית החולים, וכן על גופי ההצלה בעיר: איחוד הצלה, מד״א, זק״א על כל המתנדבים.

איש השנה של ״אשדוד היום״ בתחום התרבות – מוטי מלכא

מוטי מלכא, מנכ״לה משכן לאומנויות ה במה, קיבל בדצמבר האחרון פרס יוקרתי למפעל חיים של איגוד אומני ישראל (אמ״י) ובכך, הביא לכבוד גדול לעיר אשדוד.

לצפיה בסרטון הענקת הפרס ניתן להקיש כאן

״נולד במרוקו״, הוכרז על הבמה המכובדת של חלוקת פרסי אמ״י בטרם הוזמן מוטי מלכא לקבל את הפרס. מוטי מלכא הצליח להוכיח, שהצלחה נמדדת במעשים ובתוצאות. לא בארץ הלידה ולא במראה החיצוני. בעיר המהגרים הגדולה ביותר בארץ, אשדוד, שהכפילה ושילשה את גודלה על סמך מהגרים שהיגרו אליה מערים אחרות ומחו״ל, יש שייקחו ממנו דוגמה טובה. ויש את אלה שימשיכו לצקצק בחוסר שביעות רצון מתמדת. 

רבות דובר על פועלו של מוטי מלכא ועדיין נדמה, שהזיכרון של חלק מהתושבים קצר או כמו שנוהגים להגיד: ״לדברים טובים מתרגלים מהר״. אומנם בימים אלו כל מופע המוני מבוטל בשל התפרצות הקורונה, ובכל זאת, מי מאיתנו לא זוכר את הנסיעות הארוכות שנאלצנו לנסוע רק כדי לראות את שלמה ארצי מופיע? עידן רייכל? או אפילו שירי מימון. בשנים האחרונות, מאז נכנס מוטי מלכא לתפקיד מנכ״ל המשכן והאמפי, תושבי העיר אשדוד זוכים ליהנות ממיטב ההופעות של כל האומנים הכי מובילים במדינת ישראל. אם בעבר, האומנים ומפיקיהם היו בטוחים, שכדי להגיע לאשדוד חייבים ״להחתים דרכון״; היום, ניתן להגיד, שהם עומדים בתור על מנת להגיע לכאן ולהופיע בפני קהל אשדודי חם ומפרגן. 

אומנם באשדוד היו מוסדות תרבות עוד לפני עידן מוטי מלכא אבל אין ספק, שאת הקפיצה הגדולה והמשמעותית ביותר, הוביל מלכא בגאון. מלכא נטל על עצמו את התפקיד במלוא התעוזה והתשוקה ויצק תוכן ממשי של תרבות מגוונת בעיר. די להביט בתכניות המתוכננות לשנת 2020 כדי לראות, שהחלומות הגדולים של האיש הגיעו לכדי ביצוע טוב מאוד. אפילו מצוין. 

״הוא חבר של ראש העיר ולכן מצליח בתפקידו״, אומרים המלעיזים. נכון, הוא אכן חבר ילדות של ראש העיר, אבל האם הוא החבר היחיד של ראש העיר? לא. אם בשל חברותם הטובה של מלכא ולסרי מצליח מלכא בתפקידו הציבורי ולסרי מצליח לעמוד בראש עיר שמתפארת בתרבות אולי מהשורה הראשונה בארץ, מה לנו נותר להגיד? שאפו. ברכות למלכא ולצוות המשכן!

מוטי מלכא, מנכ״ל המשכן, בהענקת פרס אמ״י היוקרתי. צילום: פוטו דוד אסייג

אשת השנה של ״אשדוד היום״ בתחום מעורבות קהילתית

צופיה שניידר, הקימה את קבוצת ״קולה של אמא״ ומהווה קול של ממש לאוכלוסיות מוחלשות בעיר. שניידר הומלצה לאשת השנה על ידי תושבים רבים ומכאן למדנו על השפעתה בעיר. שניידר יוצרת קשרים עם גורמי מפתח בעיר ובאמצעותם, לצד נחישות גדולה שלה, מצליחה להביא לתוצאות ולהשמיע את קולן של מי שכמעט כבר לא יכולות לדבר. נשים רבות מעידות, כי קיבלו מצופיה שניידר סיוע והכוונה לפתרון מצוקותיהן ועל כך לא נותר לנו אלא לאחל לה יישר כח גדול ולנו- שירבו נשים כמותה בדיוק.

יישר כח, צופיה! עלי והצליחי!

12 תגובות

 1. מעניין לדעת מי הצביע לעו"ד אופיר לסרי חוץ מגב' תמי אברהמי ???????
  לדעתי ולדעת רבים רבים תמי אברהמי היא היחידה שהצביע עבורו ….
  מעניין מדוע ומה הובטח לה ?????

 2. שאפו לעורך דין אופיר לסרי ולפעיל הציבור רוני סטייק
  שנמצאים מחוץ למקבלי ההחלטות ובכל זאת מצליחים לחולל שינויים רבים בחיי היומיום שלנו…
  שילמדו ראש העיר וחבורתו איך מתנהלים ואיך צריך להנהיג…
  שאפו אופיר ורוני…

 3. כל הכבוד לכצנלסון…
  אבל חלק מההבטחות שלו הוא פשוט שכח…איפה הקנטרי?
  איםה הקולנוע איפה ההייטק…?

 4. כצנלסון איש השנה בפוליטיקה ?

  כצנלסון לא חתם על מסמך והבטיח לציבור בוחריו שהוא בשום פנים ואופן לא ישב עם לסרי ?
  אולי מגיע לכצנלסון לקבל את תואר הפוליטיקאי הנוכל והשקרן של השנה ששיקר ורימה את ציבור בוחריו .

 5. מה עשה אופיר לסרי לטובת הציבור האשדודי חוץ מלהתנדב בבית חולים ?
  התשובה : כלום ושום דבר !

 6. לא ברור מדוע תמי אברהמי מוצאת לנכון ״להכתיר״ את אופיר לסרי בתואר המתנדב המצטיין בעיר ובעזרה לזולת כאשר אופיר מתנדב אולי חצי יום בשבוע .
  אני מכיר תושבים רבים שמתנדבים למען הזולת 6 ימים בשבוע 24×7 !!!!
  את כצנלסון היית מכתיר כפוליטיקאי השקרן של השנה !

 7. שנה טובה תמי .
  את עובדת אצל אלי לחמני ?
  אני שם לב שאין שבוע שאת לא מציינת את שמו ,
  כותבת עליו או על חברי סיעתו מאמרים מפרגנים .
  אשמח לקבל תשובה ישירה לשאלה ישירה – תמי האם את עובדת אצל אלי לחמני ?
  או האם הוא משלם לך עבור יחצנות ?

 8. קראתי מה עושים אנשי השנה ולרובם מגיע כל הכבוד
  אם היו בעיר עוד אנשים טובים כאלה העיר הייתה המצב יותר טוב

 9. עצוב לראות אנשים טובים מהעיר כמו אופיר לסרי רוני סאיג שמוליק דואק ביחד עם אנשים כמו שמעון כצנלסון שעף ממפעל הפיס כמו טיל אחרי שמבקר המדינה הוציא עליו דוח מאוד חמור וגם מוטי מלכה שהמבקר המדינה כתב עליו שהוא נותן מתנות וכרטיסים במליון שח למקורבים וקומבינטורים במתנה חבל שהם אנשי השנה

 10. בושה ! שחיתות !
  אופיר לסרי איש השנה בעבור התנדבות של חצי יום בשבוע ?
  תמי – מי משלם לך ? את עובדת אצל לחמני / אופיר לסרי ?

 11. כצנלסון איש השנה מכולם בחרתם אותו מה זה הבדיחה הזאת
  האיש הזה סיפר לכולם סיפורם חתם על ניירות ורק לשבת עם לסרי איש השנה 🙁

 12. מגיעות מחיאות כפיים לאנשים שעשו דברים טובים השנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.