הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > עדכונים מהשטח > צער גדול: בן 4.5 נפטר ימים ספורים לאחר שהתלונן על כאבי ראש

צער גדול: בן 4.5 נפטר ימים ספורים לאחר שהתלונן על כאבי ראש

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

אבל כבד ירד על קהילת ישיבת גרודנא בעיר אשדוד.

הילד דוד מגר ז"ל בן ה – 4 וחצי, בנו של הרה"ג רבי מנחם מגר מפארי בני הקהילה ומחשובי האברכים בכולל שבישיבת גרודנא, נפטר הבוקר (שלישי) , בבית החולים שיבא בתל השומר.

ביום חמישי האחרון הילד הקטן לא חש בטוב והתלונן על כאבים עזים בראשו, הילד הובהל לבית החולים 'אסותא' בעיר, שם איבד את הכרתו.

לאחר בדיקת סי.טי אובחן, כי הוא סובל מדימום פנימי במוחו, מיד הועבר הילד לבית החולים 'תל השומר' שם בוצע לו טיפול לניקוז הדם שהצטבר, בתקווה כי הווריד שנקרע במוחו יתאחה מעצמו במהירות.

בכל אותם הימים נשאו בני הישיבה ואברכי הקהילה בעיר אשדוד, כמו כן בוגרי ישיבת גרודנא שבכל אתר ואתר, תפילות וחיזוקים מיוחדים לרפואת הילד הרך הזך והנקי שלא טעם, טעם חטא מימיו.

כמו כן במעמד 'כבוד התורה', שהתקיים בישיבת גרודנא במוצאי שבת האחרון, נשא ראש הישיבה הגאון רבי משה שמידע, דברי חיזוק ואף הורה לפתוח בפרקי תהילים לרפואתו במהרה. כאמור, הבוקר הגיעה הבשורה המרה על פטירתו לגנזי מרומים לשברם הגדול של הוריו ומשפחתו, בני הישיבה וקהילת גרודנא בעיר אשדוד.

הלוויתו תתקיים בשעה 15:00 בצהריים מאולם ההספדים בבית העלמין אשדוד שם ייטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

בדוק גם...

חשבתם שפרויקט רי-ווי הסתיים? אז חשבתם!

לפני מספר ימים, חגג ראש העיר וממלא מקומו, בטקס בוהמייני משהו, את סיום שלב התשתיות …

שינוי גודל גופנים