הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

צעיר נרצח הלילה בטיילת ברחוב מרטין בובר

 

לקראת השעה 1 לפנות בוקר, התקבל דיווח במערכת "אשדוד היום" ממשטרת אשדוד על אירוע בו נדקר אדם ברחוב מרטין בובר באשדוד. מהמקום פונה פצוע במצב קשה מאוד על פי גורמי הרפואה. כוחות משטרה במקום החלו בחקירת נסיבות המקרה. צו איסור פרסום הוטל על כל הפרשה על ידי מפקד מרחב לכיש.

בהמשך, התבררו פרטים נוספים על המקרה – חשד לרצח:

מעט לאחר חצות וחצי התקבל דיווח במוקד 100 במשטרה על אירוע דקירות בסמוך לחוף מי-עמי באשדוד. כוחות משטרה שהגיעו למקום איתרו את הזירה ממנה פונה פצוע באורח אנוש, תושב תרקומיא בשנות העשרים לחייו, לבית החולים שם לאחר זמן קצר נקבע מותו. חוקרי המשטרה יחד עם חוקרי הזיהוי הפלילי החלו בחקירת נסיבות המקרה. במקביל לכך נערכות סריקות אחר חשודים במעשה. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר באירוע על רקע פלילי.

 

דובר מד"א , זכי הלר מסר למערכת "אשדוד היום", כי בשעה 00:34 נמסר למד"א מרחב לכיש על צעיר שנדקר ברחוב מרטין בובר באשדוד. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו אותו  לבית החולים ברזילי צעיר כבן 25 תוך פעולות החייאה עם פצעי דקירה בפלג גופו העליון וכאמור, בתוך זמן קצר בבית החולים, נקבע מותו.

פאראמדיק מד"א חיים קראדי סיפר:

"כשהגענו למקום ראינו צעיר בשנות העשרים מוטל על הדשא כשהוא עם פצעי דקירה בגופו  , הוא היה  מחוסר הכרה. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים, מצבו הקריטי התדרדר וביצענו פעולות החייאה שנמשכו במהלך כל הפינוי לבית החולים כשמצבו אנוש".

*קרדיט תמונות דוברות המשטרה*

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.