צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר

הרבה תום לב היה אתמול בפאב ה'אסקסנטו' בעיר, עת התקבצו להם צעירי העיר ששוחחו ביניהם על רצונם העז 'שיהיה טוב בעיר וללא עסקנים והעדפות של מקורבים'. 'הדור הבא של הפוליטיקה' קוראים להם ובצדק. כאלה אנחנו רוצים את נציגי הציבור שלנו בעיר – תמימי לב ונקיי כפיים, כאלה שיראו אך ורק את הציבור הרחב לנגד עיניהם מבלי להפלות איש ממניעים לא ענייניים. 'אנחנו רוצים להצעיד את העיר אשדוד קדימה', אמרו החברים. והקהל? נשבה בקסמם והריע.

גיא סהר, סיון מרילי, יגאל פורמן ועו"ד אורית אלמוזלינו-רייז (המועמדת ברשימתו של כצנלסון למועצה) – דיברו על רצונם לשינוי בשלטון בעיר והכנסת חברי מועצה חדשים. האם פורמן יופיע גם ברשימתו של כצנלסון למועצת העיר? כולנו תקווה, כי הרשימה תכלול חבר'ה צעירים ונמרצים בדיוק כמוהו. פורמן הוכיח, כי הוא אמביציוזי ובעל יכולות. זכור לכולנו הסרטון הראשון שהוציא אנשים להפגנה מול בניין העירייה אותו צילמו פורמן וליאון גלמן, שאף הוא נכח באקסנטו ונשא דברים.

גיא סהר

סיון מרילי:

עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז:

יגאל פורמן:

עוד נשאו דברים: מישל ביטון, חבר ועד נמל אשדוד לשעבר ומחברי ועד הפעולה; אמיר ליברטי – סגן יו"ר דירקטוריון מד"א; רו"ח סטלה ויינשטיין – מועמדים שלושתם ברשימתו של כצנלסון.

מישל ביטון

אמיר ליברטי:

 

קבוצת 'מחזירים את אשדוד לאשדודים', שהובילה לפני מספר חודשים את 'מחאת השבת' ובעקבותיה, מחאות נוספות ובעיקר הצליחה להעלות על סדר היום את המעורבות הציבורית-פוליטית בנעשה בעיר, הרימה אתמול ערב בעבור צעירי העיר. כ-100 צעירים וצעירות התכנסו אתמול לערב של פוליטיקה ומעורבות ציבורית.

על הבמה עלו בזה אחר זו מובילי המחאה ויתר המתמודדים ברשימתו של כצנלסון, אך, במחילה מהנואמים, השיח בין קהל הנוכחים היה מעניין הרבה יותר.

תושבים אכפתיים במיוחד שהגיעו במטרה לדבר על השינוי וגם לגרום לו לצאת לפועל. "השלטון הזה לא יישאר. אנחנו נעשה כל מאמץ על מנת להחליף אותו בדרך דמוקרטית, בקלפי. אין הרבה זמן וחייבים לעבוד הרבה וטוב", עיקר השיח אתמול, כאשר הרקע – השידור החי מטקס חניכת פרויקט 'רי-ווי' שהרתיח רבים שבעיקר לא הבינו, כתושבי העיר, מה יש לחגוג?

גלריית התמונות; צילום: אשדוד היום

 

אולי תתעניין ב...

תאונה נוספת על הרצל: "אין יום בלי תאונה בכביש הזה. פשוט סכנת חיים"

תאונה נוספת כעת בכביש שדרת הרצל באשדוד, צומת הנשיא. שוחחנו עם תושב, אשר מתגורר בסמוך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים