הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

צוות של ה״כללית״ חיסן הבוקר את ראש העיר נגד שפעת

כמו בכל שנה, גם השנה ראש העיר, ממליץ לכולם להתחסן כנגד מחלת השפעת, על ידי דוגמה אישית בצילום של החיסון שלו

חיסון ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, ע"י אחים ואחיות של שירותי בריאות כללית כבר הפך למסורת: הבוקר, יום רביעי, 6 בנובמבר, הגיע ליאור לוין, מנהל הסיעוד במרכז הרפואי אשדוד החדש של שירותי בריאות כללית, ללשכתו של ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, וחיסן אותו בחיסון נגד שפעת לקראת ימי החורף הקרובים.

ניתן ללחוץ כאן כדי לצפות בסרטון החיסון של ד״ר יחיאל לסרי

ד"ר לסרי, ששימש בעבר כרופא בכיר במרכז הרפואי קפלן, יוצא בקריאה לתושבי אשדוד ולעובדי עיריית אשדוד, אשר יחוסנו ב 13 בנובמבר במרוכז ע"י אחיות כללית, להגיע למרפאות ולהתחסן לקראת החורף. "תושבי אשדוד היקרים – תתחסנו. זה מציל חיים. זה חשוב. במיוחד בעונה הזו שהתחזיות הן הגעתו של וירוס יחסית אלים. במיוחד לאנשים מבוגרים, ילדים, אנשים שחולים במחלות כרוניות. לא לפחד מהחיסון". ד"ר לסרי אף נתן טיפ מעניין: "תאכלו ביצה קשה לפני כן ויהיה לכם יותר קל". הוא ברך את התושבים בחורף בריא וטוב לכולם.

רופאי כללית אשדוד מוסיפים, כי שפעת הנה מחלה נגיפית נפוצה ומדבקת שתסמיניה מלווים בחום, כאבי שרירים, שיעול, כאב גרון וכאב ראש. "חיסוני השפעת הנם כנגד ארבעה זני שפעת כפעולת מנע בטוחה עם יעילות מוכחת בהפחתת תחלואה ואפילו תמותה מהמחלה גם עבור המבוגרים וגם עבור הילדים", נאמר.

צוות רפואי כללית אשדוד מאחל לתושבי אשדוד חורף בריא, קל ומהנה.

ניתן ללחוץ כאן כדי לצפות בסרטון החיסון של ד״ר יחיאל לסרי

בתמונה ובוידאו:
מנהל סיעוד כללית אשדוד מחסן את ראש העיר, דר׳ יחיאל לסרי
(ראיון וצילום: אופיר לוי)

תגובה אחת

  1. ד"ר לסרי צריך לקבל חיסון נגד המושחתים הסובבים אותו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.