הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פתיחת מטה הבחירות של "כחול-לבן" באשדוד בניהולו של דוד אסייג

חודש וחצי לפני הבחירות מטה הבחירות באשדוד של מטה 'כחול לבן' נפתח אמש (שני) באשדוד

חברי מטה 'כחול לבן' באשדוד פתחו אמש את מטה המפלגה בעיר אשדוד. את פתיחת המטה הובילה ח"כ אורית פרקש הכהן, שמונתה כאחראית על העיר אשדוד במהלך קמפיין הבחירות של 'כחול לבן'. עוד הגיעו אל הפתיחה החגיגית ח"כ מיכאל ביטון וראש המטה באשדוד, דוד אסייג.

חה״כ אורית פרקש הכהן: "פתחנו הערב את המטה המחודש של כחול לבן באשדוד, והתקנו בו מזוזה. אשדוד העיר בה גדלתי היא מבחינתי מקור לגאווה ותבנית ילדותי בעיר היפה הזו. ההזדמנות להוביל את המטה באשדוד יחד עם פעילים רבים וטובים של כחול לבן ובראשם דוד אסייג היא סגירת מעגל וזכות. באנו לעבוד קשה בשביל מנהיגות חדשה ששמה את ישראל לפני הכל!!! אנחנו מזמינים את כולם להצטרף אלינו"

חה״כ מיכאל ביטון: "היום אנחנו קובעים מזוזה להצלחה וברכה במטה אשדוד, יש לנו עבודה רבה עד שנחגוג כאן את הניצחון. מודה לכם הפעילים שיצאתם מהבית והגעתם למטה נחושים כדי לנצח. אשדוד חשובה לנו, אשדוד זה עם ישראל. הבאנו תוצאה טובה ואפשר גם יותר. רוצה לאחל לדודו אסייג ראש המטה שלנו באשדוד הצלחה ולכל הפעילים. אתם הלב והנשמה של כחול לבן"

ראש מטה אשדוד, דוד אסייג הוסיף: "פתיחת המטה וקביעת המזוזה מסמנת עבורי דרך להקים מטה כחול לבן פעיל באשדוד לשנים הבאות . מטה אשר יעניק מענה ודלת פתוחה  לתושבי העיר מול חברי הכנסת בכל תחומי החיים"

צילום באדיבות כחול לבן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.