הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פרשיית הפדופיליה- אחד הנאשמים אשדודי בן 28

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע כתבי אישום נגד 12 נאשמים מכל רחבי הארץ, אחד מהם אשדודי (28), בפרשיית פדופיליה ברשת האינטרנט באמצעות סוכנת משטרתית שהציגה את עצמה כקטינה בת 13. 

על פי עובדות כתבי האישום, שהוגשו באמצעות עו"ד שאול ציון, במסגרת מאבק בתופעת עבריינות המין ברשת האינטרנט נגד קטינים, ביצעה משטרת ישראל במהלך החודשים פברואר 2019 ועד יוני 2019 מבצע לאיתור חשודים אשר יוצרים קשר מיני באינטרנט עם קטינים. לצורך כך,  התחזתה שוטרת לקטינה בת 13 שלומדת בבית הספר והציגה את עצמה בכינויים שונים בצא'טים ובווטסאפ.

כעולה מכתב האישום, הנאשמים יצרו קשר עם  הסוכנת, ניהלו איתה התכתבויות בעלות אופי מיני, שלחו לה תמונות אינטימיות וכן ביקשו לשלוח להם את תמונתה, הציעו לה הצעות חוזרות ונשנות להיפגש, כל זאת כשהסוכנת חוזרת בהתכתבות על כך שהיא קטינה בת 13. 

אחד הנאשמים, כך על פי כתב האישום, הציע לסוכנת תשלום בסך של מאות שקלים בתמורה לביצוע עבירות מין, כאשר הוא שולח מחירים שהוא מוכן לשלם בתמורה למעשים. עת סירבה הסוכנת להיפגש עמו, איים עליה הנאשם שיפרסם את השיחות עמה ותמונותיה, וזאת למרות תחנוניה של הסוכנת שיחדל מכך. בהמשך, התקשר הנאשם אל הטלפון הנייד שהיה ברשות הסוכנת, הציג עצמו כמי שמדבר מהמשטרה, ואמר לסוכנת בין היתר כי יש עליה תלונה וכי היא צריכה להגיע למשטרת כפר סבא.

התיק נחקר ע"י ימ"ר נגב והונאה דרום.

כתב האישום מייחס לנאשמים ביצוע ריבוי עבירות של ניסיון להטרדה מינית של קטינה מתחת לגיל 15, נסיון למעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, ועבירות נוספות.

אחד הנאשמים מואשם בנוסף בביצוע עבירות של סחיטה באיומים, התחזות לעובד ציבור, ועוד.

בעניינם של 10 נאשמים הגישה הפרקליטות בקשות לעצור אותם עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

בהמשך, צפויים כתבי אישום נגד 5 נאשמים נוספים.

להלן חלק מכתב האישום של הנאשם האשדודי:


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.