פרסום ראשון|דרמה ב״יובלים״: אלי נכט נבחר ליו״ר ברוב דחוק

דרמה של ממש בתאגיד המים ״יובלים״ עם בחירתו של נכט לתפקיד היו״ר. השבוע, ביום שני, עת התכנסה ישיבת הדירקטוריון של התאגיד, המינוי ״לא עבר חלק״ וזה בלשון המעטה

במסגרת ההסכם הקואליציוני בין ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי לחבר המועצה אלי נכט, סוכם להעניק לנכט את תפקיד יו״ר תאגיד המים ״יובלים״ וכן בנוסף, סגנות ראש העיר בשנתיים וחצי האחרונות של הקדנציה (מיד לאחר שרון מרק שתשלים חצי קדנציה ראשונה).

מזה כשנה עברה מאז הבחירות ומינויו של נכט ליו״ר תאגיד המים טרם אושר בועדה החיצונית ואף מינויו לדירקטור החברה התעכב. הנחת התפילין של נכט, כפי הנראה, עזרה לו הפעם, לפחות באופן חלקי.

ביום שני האחרון, 2/9/19, התכנס הדירקטוריון של תאגיד המים ״יובלים״ להצביע בעבור כניסתו של יו״ר התאגיד נכט לתפקידו. גורמים המעורים היטב בפרטים סיפרו ל״אשדוד היום״, כי גם כאן המינוי של נכט ״לא עבר חלק״ ואלמלא היה מצביע נכט לעצמו כדירקטור, מינויו לא היה עובר בדירקטוריון.

אומנם נכט התמנה לתפקיד יו״ר התאגיד, אך הואיל ומדובר בתאגיד מים ולא בחברת בת של העירייה בלבד, המינוי דורש אישור ועדה חיצונית ואישר זה טרם התקבל עד כה.

גורמים המעורים בפרטים מסרו, כי מבחינת ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, נכט יכהן כיו״ר התאגיד, ינהל את הישיבות ויתפקד כיו״ לכל דבר ועניין.

למי נכט לא מחליק בגרון?

כאמור, המינוי של נכט ליו״ר תאגיד המים היה אמור להתבצע מיד לאחר החתימה על ההסכם הקואליציוני בינו לבין לסרי. הדברים התעכבו, משום מה, ובניגוד להסכם הקואליציוני. נכט הפעיל לחצים והוחלט להעלות את הנושא להצבעה בדירקטוריון ״יובלים״. גם שם, על אף הידיעה הברורה של כל הדירקטורים על כך, שמדובר במימוש הסכם קואליציוני של ראש העיר עם נכט, נתגלעו קשיים והיו דירקטורים שהצביעו נגד ההחלטה. למי נכט לא ״מחליק בגרון״? ומדוע? וכן, מה הסיבה שמינוי נכט לתפקיד התעכבה כבר שנה? האם הדירקטורים שהצביעו נגד כניסתו של נכט, הצביעו, למעשה, נגד ראש העיר? מה יהיה על מנכ״ל תאגיד המים שלומי אטיאס, אשר ידוע, כי הוא מועסק בניגוד לתקנון התאגיד? חומר רציני למחשבה.

אולי תתעניין ב...

שריפה גדולה במחסן לכלי רכב חדשים

צוותי כיבוי והצלה יצאו לטפל בשריפת מחסן לכלי רכב לפני מסירה ברח האשלג . דווח …

תגובה אחת

  1. בולשיט ! זה הכל לסרי! הוא יקרקס אתנכט ויתיש אותו. הכל מתוכנן ומתוזמר. נכוט יה טירון: אין לך עיניים ?
    תמשיך כך ובעיד שנה וחצי ,רגע לפני שתהיה סגן לסרי יזרוק אותך כמו זבל אורגני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים