הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פרופ' שמר לשר שטייניץ: "החלטתך להקים בית חולים באשדוד תיזכר גם עוד 200 שנה"

שר האנרגיה, יובל שטייניץ, ביקר אתמול (חמישי) בבית החולים אסותא אשדוד. לביקור הצטרף ראש העיר אשדוד, ד״ר יחיאל לסרי ויו״ר אסותא, פרופ׳ שוקי שמר.

פרופ׳ שמר הודה לשר שטייניץ ואמר, ״ההחלטה שלך על הקמת בית חולים, היא החלטה היסטורית, שתיזכר גם עוד 200 שנה, היא מסוג הדברים שמשנים מציאות. בזכות בית החולים הממוקם בעיר, ניצלים חייהם של אנשים. אנשים, שנסיעה של עוד 5 דקות הייתה עולה בחייהם, זה דבר ענק ולא נתפס״.
השר שטייניץ, ערך סיור בחדר המיון ובמחלקות השונות, השר התרשם מאוד מאנשי צוות בית החולים, מהיחס החם למטופלים ומהמבנה היפה של בית החולים.
״אני נרגש לראות איך חזון קרם עור וגידים והפך למציאות שמשפיעה על חייהם על מאות אלפי תושבים באזור. אני מברך את כל הנוגעים בדבר, בראשם ראש עיריית אשדוד, דר' יחיאל לסרי, ויו"ר אסותא, פרופ' שוקי שמר, שפעלו ללא לאות להקמתו של בית חולים מתקדם לתפארת״.

כזכור, במהלך מאי 2012, בעודו שר אוצר, החליט השר שטייניץ להקים את בית החולים באשדוד, בעלות של 650 מיליון שקלים. לימים, נוספו להקמה על ידי סגן שר הבריאות ליצמן, תוספת של 400 מיליון שקלים והרי בית החולים הוקם באשדוד.

במאי 2012, אמר השר יובל שטייניץ את הדברים הבאים כשר האוצר: "לאחר שהתגברנו על אין ספור מכשולים והתנגדויות אנחנו פותחים היום במהלך שבסופו תרומה גדולה לא רק ל-250 אלף תושבי אשדוד, אלא גם למערכת הבריאות של מדינת ישראל כולה".

צילום: דוברות בית החולים 'אסותא'

אולי תתעניין ב...

המטח האחרון: נפילה בשטח פתוח באשדוד

״עלות השחר״, היום השלישי- אזעקה בשעה 15:20 ברחבי העיר, יירוטים באוויר על ידי סוללת כיפת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.