הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פרופ׳ גמזו צפוי להמליץ על המשך סגר מחמיר באשדוד

פרויקטור הקורונה פרופ׳ רוני גמזו צפוי להמליץ על אשדוד כאחת הערים שיהיו חייבות להמשיך בסגר מחמיר במטרה להוריד את התחלואה. טרם ברור האם קבינט הקורונה יתכנס היום או בהמשך השבוע

עדיין לא ברור האם קבינט הקורונה יתכנס היום בצהריים לדיון על מתווה היציאה מהסגר. גנץ דורש להתכנס היום ואילו מבחינת הנתונים הם אינם חד משמעיים ולכן יש כוונה לדחות את ההתכנסות.

בין הערים שפרופ׳ גמזו צפוי להמליץ להשאיר בסגר מחמיר הן: אשדוד, בני ברק ואלעד.

קבינט הקורונה צפוי לדון היום (שלישי) באסטרטגיית היציאה מהסגר, וייבחן את ההצעות להקלות על המשק ופתיחת מוסדות החינוך לגיל הרך. עדיין לא ברור בהתאם לאיזה מתווה יפעלו מוסדות הלימוד. פרופ׳ גמזו צפוי להמליץ בדיון על רשימת ערים שיישארו בסגר גם לאחר ההקלות וביניהן גם אשדוד.

מהנתונים שהציג המל"ל לשרים עולה, כי ברמה הארצית, מקדם ההדבקה ירד, לראשונה זה זמן רב, מתחת ל-1. אחוז החיוביים מתוך הבדיקות: 6.6%. באשדוד אחוז החיוביים מתוך הבדיקות בשבוע האחרון עומד על 10.7%.

על האזורים הבאים, צפוי פרופ׳ גמזו להמליץ לקבינט להמשיך בסגר מחמיר: מודיעין עילית, בני ברק, רכסים, ביתר עילית, אלעד, בית שמש, קרית מלאכי, אופקים, רמלה, נתיבות, אור יהודה, אשדוד ושכונות בירושלים.

בתמונה: פרופ׳ גמזו עם רה״ע, מתוך הפייסבוק של ראש העיר.

אולי תתעניין ב...

הכל בגלל דפיברילטור אחד

ראש העיר, סגן ראש העיר וחבר מועצה יצאו לבניין אחד בעיר של רבע מיליון תושבים, …

8 תגובות

 1. כייף לנו, העיר היחידה בין 10 הערים הגדולות בישראל שתשאר בסגר מלא…
  פשוט בושה, כישלון מנהיגותי מוחלט…

 2. מעניין למי מגיע הקרדיט ??

 3. בגלל חוסר אכיפה בעיר אשדוד ובגלל ההפקרות אצל החרדים האזרחים הרבים בעיר אשדוד שכן שומרים על הכללים נפגעים ראש העיר שלנו כנרא לא מבצע את התפקיד שלו חבל אולי צריך לומר לו שיתעורר ויפסיק לגונן על מי שבאמת מתנהל בהפקרות

 4. כל הכבוד ללסרי!
  האם לסרי יהיה בסגר בעת תפקידו.!
  ברורו שלא הוא לא חל עליו הסגר!!!

 5. אני חרדי ואני מבין שבגלל המגזר החרדי שגר באשדוד הדבר הזה .רובם שומרים על ההנחיות אבל תמיד יש קוצים הכול שדה שלא שומרים ומכתימים את כול החרדים

 6. מנהל אותנו שליט לא ראש עיר

  לסרי נכשל כישלון חרוץ כל עוד הוא נתמך על ידי כנופיית הדת העושקת האנטי ציונית החראדית זה התוצאה נתראה בבחירות בתקווה להחליף את הדיקטטור לסרע!.

 7. אי אפשר להאשים מגזר שלם בכל הבעיות שיש כאן בעיר..גם אצל החילונים ישנם אנשים שמצפצפים על ההנחיות הולכים ללא מסיכה…יש ראש עיר שלא מתפקד בכלל ולא רק זאת שלא מתפקד..הוא הורס כל חלקה טובה בעיר… חייבים להדיח אותו ויפה שעה אחת קודם.
  יש מה שנקרא ערבות הדדית וזה חייב לבוא מאיתנו תושבי העיר…טוב שיש לנו אופוזיציה לוחמת בדמותו של דוקטור אלי לחמני ועורך הדין אופיר לסרי וולדימיר בורודה שמעון ממן,לינה קריצמן וכל חברי אשדוד תנצח…שאפו.

 8. מה הוא עדיין תושב פתח תיקווה יענו רופא אשדודי מזל שהוא לא מנהל את הבית חולים כמו אחרים מנהלים לו את העיר בושה ושוב בושה אנחנו בזבל הוא עוד חולם שמנהלי הרובעים שינו משהו בעיר שלנו טעות המשכורות דופקות והחברה חוגגים מחדל של 20 מיוליון שקל לחודש לסרי לך הביתה וקח את כול הסובים אותך כי הם באמת מסובבים אותך עהעיר מסובבת בקורונה לאן נגיע אנשים נעלמים מהאופק תוצאה בלתי הפיחה רדום בהליכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.