הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פרופ׳ ביטרמן, מנכ״ל בית החולים בעיר ביקש לסיים את תפקידו


פרופסור ביטרמן, מנכ״ל בית החולים אסותא בכיר, החליט לעזוב את תפקידו. בירור הפרטים העלה, כי הוא עובר לתפקיד בכיר אחר במערכת הבריאות.
הפרטים האחרונים טרם נסגרו ובבית החולים הבטיחו לעדכן בהמשך הפרטים.

ביטרמן היה המנהל הרפואי של אסותא אשדוד עוד טרם פתיחת בית החולים במשך 4 שנים. מאז עזיבתו של ד״ר דודו דגן את תפקיד מנכ״ל בית החולים, פרופ ביטרמן מתפקד כמנכ״ל.

פרופ' חיים ביטרמן, מנכ"ל והמנהל הרפואי של אסותא אשדוד, ביקש לסיים את תפקידו בתום ארבע שנות פעילות מוצלחות בבית החולים, לאחר שהוצע לו תפקיד בכיר אחר במערכת הבריאות. דירקטוריון אסותא אשדוד קיבל את בקשתו והוקיר את תרומתו ועשייתו של פרופ' ביטרמן בבית החולים. פרופ' ביטרמן הודה על ההזדמנות שניתנה לו לפיתוח בית החולים אסותא אשדוד והצעדתו להישגים רפואיים ושירותיים מצויינים.רן סער, מנכ"ל מכבי ויו"ר אסותא אשדוד אמר: "חיים הוא איש מדהים, רופא מצוין ומשמש מודל לחיקוי. בית החולים אסותא אשדוד נהנה משירותיו בארבע השנים האחרונות והוא סייע רבות למיצוב ופיתוח בית החולים כמוביל בישראל. בימים אלו יחל דירקטוריון אסותא אשדוד באיתור מחליף. אנו בטוחים שפרופ' ביטרמן יוכל להמשיך בעשיה שלו גם במסגרת קבוצת מכבי ואנו מאחלים לפרופ' ביטרמן הצלחה רבה בהמשך דרכו במערכת הבריאות ".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.