הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פרופ׳ אש בביקור באסותא: תומך בהגדלת בית החולים

מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש בביקור בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד: "בית החולים במתכונתו הנוכחית לא נותן מענה נדרש לאוכלוסייה ויש צורך להרחיבו"


ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח: "ישנו אי שוויון מתמשך בכל הקשור לשירותי רפואה בין מרכז לפריפריה – הקורונה זו הזדמנות לשנות זאת״.

לפני זמן קצר הסתיים ביקורו של מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' נחמן אש, בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד. הסיור כלל מפגש עם הנהלת בית החולים, מנהלי המחלקות השונות, סיור במחלקות בית החולים ומפגש עם אנשי צוות וסיעוד.
במהלך הסיור, עלתה סוגיית הרחבתו הנדרשת של בית החולים אל מול צרכי האוכלוסייה.
פרופ נחמן אש: "הגעתי אל ביה"ח על מנת לתמוך בצוותים הרפואיים, שעושים לילות כימים למען כלל המטופלים ובטח בעת הזו. נחשפתי לעבודתם המסורה, המקצועית  והאיכותית כלפי תושבי אשדוד והסביבה.
יש לי הערכה רבה לפועלם של הצוותים כמו גם לפועלה של ההנהלה בהתמודדות המרכבות והצורך למצוא פתרונות יצירתיים אל מול המציאות שנכפתה עלינו בשבועות האחרונים.
התרשמתי כי בית החולים בגודלו ובמתכונתו הנוכחית קטן אל מול צרכי האוכלוסייה המקומית ויש לבחון הרחבתו בהתאם לצרכים הנדרשים"
ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל בית החולים: "אסור לנו לצאת מהתקופה הזו מבלי לשנות את תפיסת המדינה בכל הקשור לתקצובה של מערכת הבריאות, העובדה שגם 70 שנה לאחר קום המדינה, תושב גוש דן ותושב אשדוד, לא זוכים לאותה איכות וזמינות רפואית, היא אי שוויון חמור שיש לתקן. כבר היום, 5 שנים לאחר שנפתח, בית החולים קטן במידותיו על העיר אשדוד והסביבה והתקופה הנוכחית ממחישה זאת ביתר שאת" 

אולי תתעניין ב...

היכן סגן ראש העיר יחיאל וינגרטן? בחוף הים

היכן נמצא סגן ראש העיר הרב יחיאל וינגרטן, בזמן שהיריבות בין חסידי גור לפורשים מגיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.